Анонс проекту науково-практичного семінару “Під Покровом Божої Матері – за свободу і незалежність”.

spilka_oficeriv_ukrayniАнонс

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День Української повстанської армії та День захисника України.

Триває реалізація проекту Національного музею історії України та Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України “Етапи становлення української державності та їх значення для історичного поступу України”. Проект спрямований на національно-патріотичне виховання армійської молоді, залучення курсантів до участі у військово-науковій роботі, відновлення історичної правди про події української  давнини.

В рамках проекту 10 жовтня 2019 року передбачається проведення спільно з офіцерами Київського гарнізону науково-практичного семінару “Під Покровом Божої Матері – за свободу і незалежність”. Захід підтриманий Міністерством оборони України, Міністерством молоді та спорту України та Генеральним штабом Збройних Сил України та приурочений до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва, Дня Української повстанської армії та Дня захисника України.

В ході семінару передбачено дослідження ролі Православної Церкви, козацтва, українських воїнів різних поколінь у здобутті незалежності України, їхнього впливу на суспільно-політичні процеси в країні, військове будівництво та формування Збройних Сил незалежної держави.

До участі у семінарі залучаються викладачі, слухачі, курсанти та ліцеїсти військових навчальних закладів, представники релігійних конфесій і громадських організацій національно-патріотичного спрямування.

Семінар передбачається провести у Національному музей історії України з 9.30 до 15 години.

Comments are closed.