Провід Спілки офіцерів України щиро вітає першого Голову організації Мартиросяна Вілена Арутюновича з Днем народження.

28115822 вересня 1940 року в м. Кіровабад (Гянджа), Азербайджанської РСР народився народний депутат СРСРактивний діяч і один з керівників Народного Руху України, перший Голова Спілки офіцерів України, Голова Політичної партії «Вітчизна»генерал-лейтенант Мартиросян Вілен Арутюнович. 

У 19891991 роках - заступник голови громадсько-політичної організації «Народний Рух України» – голова ради національностей НРУ.

Всеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ вітає першого голову СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ генерал-лейтенанта Вілена Мартиросяна з 79 річницею від дня народження! Вілен Арутюнович багато зусиль доклав до становлення СПІЛКИ та до соціального захисту військовослужбовців Збройних Сил на посаді голови Комітету з питань соціального захисту військовослужбовців при Кабінеті міністрів України.
У 1991 р. був одним з організаторів військово-патріотичної організації «Спілка офіцерів України», став її першим головою, створив у всіх областях України обласні організації СОУ.

Спілка офіцерів України стала надійним щитом при захисті державного суверенітету України від ГКЧП. Діяльність СОУ на чолі з В. А. Мартиросяном поклала початок формуванню Збройних Сил України. Його полк першим вийшов з підпорядкування МО СРСР і ввійшов у підпорядкування Верховної Ради України, піднявши на своїй території національний прапор. Полк першим склав присягу на вірність народу України.

Спілка офіцерів України в жовтні 1991 р. запобігла спробі державного перевороту, інспірованого МО СРСР напередодні референдуму про незалежність України. Були зірвані плани виводу військ, дислокованих в Україні, на територію Білорусі й введення військ з Росії й Білорусі на територію України.

У 19911992 роках - Вілен Мартиросян через Спілку офіцерів України організував прийняття присяги військовослужбовцями й військовозобов’язаними на вірність народу України, чим був покладений початок будівництва Збройних Сил як гаранта незалежності України. Спілка офіцерів України під керівництвом В. А. Мартиросяна приклала багато зусиль по кадровому укомплектуванню знову створеного Міністерства оборони.

Провід Спілки офіцерів України щиро вітає свого першого Голову організації та бажає Вілену Арутюновичу міцного здоров’я, нових життєвих та громадсько-політичних звершень і перемог!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.