Всеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України щиро вітає православних і весь народ України з 1031-річницею Хрещення Руси!

67537698_2217595798551335_843743744023855104_oВсеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України щиро вітає православних і весь народ України з 1031-річницею Хрещення Руси!
Зроблений понад тисячу років тому цивілізаційний вибір і сьогодні надихає нас на нові звершення, поступальний розвиток, відстоювання права на життя українського народу і його держави.
Протягом цього часу український народ і Церква переживали складні часи. Але спільними зусиллями долаються, здавалося непереборні, перешкоди – відновлена незалежність України, поновлена апостольська, помісна, канонічна, самоврядна, автокефальна Православна церква в географічних і політичних межах України. І сьогодні українці з Богом у серці та чистими помислами відстоюють свободу і незалежність, державність і національні інтереси.
Спілка офіцерів України бажає православним, українському народові єднання навколо єдиної помісної Православної Церкви України, непорушної віри в Бога і в майбутнє України, перемогу у визвольній війні, а Володимирів вітає з іменинами.
Слава Господу Богу! Навіки слава!
Слава Україні! Героям Слава!

Голова Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України
полковник Олександр Сасько

Comments are closed.