З В Е Р Н Е Н Н Я Спілки офіцерів України до виборців одномандатного виборчого округу №145.

1

FB_IMG_1557143180491-245x300Член Спілки офіцерів України Петро Васильович Ворона:

Влада не повинна брехати і красти!

Петро Ворона народився 6 серпня 1967 р. в с. Круподеринці Оржицького району Полтавської області у сім’ї колгоспників.

Має три вищі освіти. Доктор наук з державного управління.Має понад 300 наукових праць, серед них навчальні посібники, монографії, аналітичні записки.

У 1986-1988 роках проходив військову службу. Старший сержант запасу, але у 2014 році, коли ворог розпалив полум’я війни на території України, з посади  голови Полтавської обласної ради добровольцем пішов на фронт. Проходив військову службу у батальйоні “Фенікс ˮ 79-й окремої десантно-штурмової бригади командиром зенітного відділення роти вогневої підтримки. Учасник АТО. Брав активну участь у формуванні військових підрозділів Полтавщини для боротьби з російським окупантом у 2014 році, волонтер.

Чи це не найвища та найкраща характеристика патріота Батьківщини?

Має понад 26 років педагогічного стажу, зокрема, 12 років роботи в середній школі та понад 13 років викладання у вишах України. Працював деканом факультету Полтавського університету економіки та менеджменту Укоопспілки, професором кафедри Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка . Нині працює першим проректором Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України та професором кафедри парламентаризму й політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України.

Петро Васильович має не тільки найвищу теоретичну підготовку та досвід викладача. Він має величезний досвід практичної роботи в органах самоврядування: заступника голови та голови Полтавської обласної ради. Наразі Петро Ворона  — депутат Полтавської обласної ради. Автор та ініціатор багатьох обласних програм і проектів розвитку територіальних громад, соціального захисту ветеранів АТО, програми “Територіальна оборонаˮ.

То хто ж як не проректор, професор, людина з багатим життєвим і професійним досвідом має бути народним депутатом?!

Спілка Офіцерів України переконана, що перебуваючи у Верховній Раді України, наш побратим Петро Ворона покладе всі сили для збереження України, посилення соціального захисту українців, розбудові квітучої і благополучної держави.

Тому ми закликаємо полтавців віддати свої голоси за патріота, професіонала, високоморальну людину – Петра Васильовича Ворону.

Звернення ухвалено рішенням Виконавчого комітету Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України від 06 липня 2019 року.

Голова  Спілки офіцерів України

полковник  Олександр Сасько

Comments are closed.