ЗВЕРНЕННЯ Спілки офіцерів України до виборців 125 виборчого округу Європейським шляхом до справедливої та сильної України

2

2Ветеран війни підполковник авіації

Юрій Проданюк

керівник польотами – льотчик військової частини  А3913; голова Самбірської районної організації Спілки офіцерів України

Підполковник авіації Юрій Проданюк народився 1965 року на Івано-Франківщині. Понад 35 років присвятив себе армії, військовий льотчик 1 класу, служить у військовій частині А3913, що дислокується на Самбірщині. Юрій Проданюк стояв біля витоків творення Української держави та її війська у 90-их роках двадцятого століття. Одним із перших присягнув на вірність  народу України, багатолітній керівник Самбірської районної організації “Спілка офіцерів України”, активний учасник Помаранчевої революції та революції Гідності, громадський діяч. Він чи не єдиний чинний офіцер, який у середині грудня 2013 року в своєму виступі зі сцени Майдану закликав силовиків переходити на бік народу, а військових не втручатися у революційні події.

FB_IMG_1557143180491-245x300З липня 2014 року і по теперішній час бере участь в Операції об’єднаних сил  на території Луганської та Донецької областей. Ризикуючи власним життям, виконав понад 130 бойових вильотів та вивіз гелікоптером більше 300 важкопоранених військовослужбовців з лінії бойового зіткнення, де кожний виліт міг би бути останнім для нього. Брав участь у миротворчій операції Місії ООН в Африці. Неодноразово нагороджувався державними та відомчими відзнаками. Патріотизм, професіоналізм, порядність — характерні якості Юрія Проданюка. Він завжди займає державницьку позицію і ніколи від неї не відступав, жодного разу не підводив, знаємо що і Вас, шановні виборці 125 виборчого округу, не підведе і буде правдиво обстоювати Ваші інтереси у Верховній Раді України. Приймайте відповідальне рішення при голосуванні, обирайте нових і якісних кандидатів, які будуть чесно відстоювати державні та Ваші інтереси, а не лобіювати власний бізнес.

Звернення підтримано рішенням Виконавчого комітету Спілки офіцерів України  06 липня 2019 року

Голова  Спілки офіцерів України

полковник Олександр Сасько

Comments are closed.