Засідання Виконавчого комітету Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України.

hdrВідповідно вимог Статуту та рішення Центрального проводу Спілки офіцерів України від 30 травня 6 липня 2019 року у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося засідання Виконавчого комітету  Спілки офіцерів України.

В засіданні взяли участь 17 із 32 членів Виконавчого комітету та 9 членів Київської Спілки офіцерів України. На порядок денний були винесені питання про задачі організацій Спілки офіцерів України в ході позачергових виборів до Верховної Ради  України та  виборів місцевих рад;  про стан внутрішньоорганізаційної роботи Спілки офіцерів України та шляхи активізації її діяльності. Заслухана інформація hdrголови Хмельницької обласної організації Спілки капітана Ірини Петренко про стан окремих частин Збройних Сил України  у зоні Операції об’єднаних сил та про можливі  кроки допомоги з боку СОУ. Був затверджений голова відокремленого підрозділу Спілки офіцерів України у Харківській області Сергій Бакуменко.

За результатами обговорення питань порядку денного прийняті відповідні рішення. Зокрема, Виконавчий комітет рекомендує організаціям Спілки підтримати на виборах в загальнодержавному виборчому окрузі  державницькі політичні партії національно-патріотичного спрямування. В одномандатних виборчих округах рекомендовано підтримати кандидатів у народні депутати, які пов’язують своє майбутнє із незалежною цілісною національно єдиною Україною, відстоювали  цінності Українського народу щодо збереження його ідентичності, права на формування та забезпечення функціонування власної держави європейського типу і готові до цього в майбутньому. Також Виконком рекомендував надати всебічну підтримку кандидатами у народні депутати – членам Спілки офіцерів України та визнав за необхідне звернутися  до виборців відповідних виборчих округів  щодо підтримки цих кандидатів.

Обговорені та намічені шляхи подальшого удосконалення внутрішньо організаційно роботи, зокрема, щодо залучення до діяльності нових членів організації, удосконалення та розширення організаційної структури, відновлення та удосконалення внутрішньо організаційних комунікацій. Загострено питання фінансової дисципліни організацій, сплати членських внесків.

Визнано, що питання інформаційної безпеки та стану Збройних Сил України, завдання Спілки офіцерів України на цих напрямах  потребують  окремого детального вивчення, всебічного обговорення та адекватних дій.

Comments are closed.