Всеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ 28 червня урочисто відзначає День Конституції України

65106785_2579061422157434_1548887600620634112_nВсеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ разом з усім Українським народом 28 червня урочисто відзначає День Конституції України — єдине державне свято, визначене нормою в самій Конституції України! Конституція України — це реальне втілення у життя споконвічної української національної ідеї, за що боролися і у ХХ столітті вибороли українські національні Герої, яких з вдячністю ми згадуємо в цей день.
Державне Свято День Конституції України в черговий раз нагадує нам, що держава у відповідності до норм, закріплених в Конституції України, має слугувати Українському народові і дбати за його права, добробут та захист від посягання на його мирне життя з боку будь кого. На жаль, несумлінне дотримання норм Конституції України попередніми очільниками держави, намагання підлаштувати її норми під власні амбіції призвело до послаблення обороноздатності держави та до здійснення Росією збройної агресії проти України у 2014 році, анексії Криму та частини території Донбасу, до втрати десятків тисяч наших героїв — захисників, до порушення громадянських прав мільйонів громадян України на окупованих територіях.
Всеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ вшановуючи пам’ять борців за незалежність України вітає всіх членів СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і членів їх родин, наших героїв-захисників та весь Український народ з нашим великим державним Святом — Днем Конституції України! Шануйте і бережіть Конституцію України!
Щастя Вам, друзі, в незалежній Україні!
Божого Вам благословення!
Слава Україні! Героям Слава!
Голова ВГО СОУ полковник Олександр САСЬКО.

Comments are closed.