ПІДЛЯГАЮТЬ ЛІКВІДАЦІЇ ЯК ВОЄННІ ЗЛОЧИНЦІ.

OMELGENERAL

18 червня 2019 року МЗС України повідомило: «Вже завтра світ почує перших чотири прізвища осіб, підозрюваних у причетності до збиття у липні 2014 року літака «Малайзійських авіаліній» в небі над Донбасом».

         Зацікавлені в розслідуванні справи були в очікуванні або висловлювали у соціальних мережах свої припущення щодо прізвищ «вбивць», розраховуючи в черговий раз на сенсацію…

3Як на мене (займаюсь розслідуванням з моменту знищення літака) нічого нового, а тим більше сенсаційного, Генеральна прокуратура Нідерландів повідомити не могла.

«СТРІЛОЧНИКИ»

Ще на початку червня мені були відомі прізвища осіб, відібраних Генеральним прокурором Нідерландів та керівництвом  генеральної прокуратури і СБ України на роль «стрілочників» –  співучасників  знищення малайзійського «Боїнга» у виді двох дрібних «організаторів» (Гіркіна і Дубинського)  і двох «пособників» (Пулатова і Харченка).

Про одного з організаторів доставки «Бука» в Донецьк та його роль у збитті літака МН17 – Ігоря Гіркіна я розповів ще три роки тому у статті «Кремль – вбивця» («Україна молода», 5 травня 2016 р., № 55).

В зазначеній публікації, а також у статті «Путін – терорист № 1» («Україна молода», 5 жовтня 2016 р., № 125)  мною також були названі прізвища, посади, звання організаторів і пособників злочину з вищого військово-політичного керівництва Росії, починаючи з президента РФ Володимира Путіна – замовника і організатора терористичного акту та виконавців злочину середньої ланки – офіцерів 53-ї зенітно-ракетної бригади ЗС РФ. У статті були опубліковані їхні прізвища, посади, звання та їх фото.

Прізвища і позивні трьох інших «стрілочників» (Дубинського, Пулатова і Харченка), їх роль та  обставини причетності до знищення літака, мною були опубліковані у статті «Путін – гібрид Гітлера-Сталіна» («Україна молода», 20 лютого 2018 р., № 20).

У статті «Якби не Путін – ми були б живі» («Україна молода», 27 лютого 2018 р., № 23) я  назвав прізвища, посади і звання керівників вищого командного складу ЗС РФ (включаючи Верховного головнокомандувача Путіна), причетних до збиття малайзійського «Боїнга», щодо яких, на мою думку, як колишнього слідчого, зібрано достатньо доказів для оголошення підозри в організації вчинення терористичного акту, за попередньою змовою групою осіб, що призвів до загибелі 298 людей (у тому числі 80 дітей), тобто вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.27, ч.3 ст.258 КК України.

19 червня на брифінгу генеральний прокурор Нідерландів Фред Вестербеке і голова Національної поліції Вільберт Пауліссен озвучили офіційну версію результатів розслідування Міжнародної слідчої групи (далі МСГ) і назвали прізвища чотирьох підозрюваних у знищенні літака: Сергій Дубинський («Хмурий»), Ігор Гіркін («Стрєлок»), Олег Пулатов («Гюрза») – всі троє громадяни РФ і Леонід Харченко («Кріт») – громадянин України.

22

         На фото (зліва на право): Гіркін, Дубінський, Пулатов, Харченко

      На передодні Головне слідче управління СБУ за погодженням Генеральної прокуратури України  офіційно винесло повідомлення про підозру Гіркіну і Дубінському в організації вчинення терористичного акту, за попередньою змовою групою осіб, що призвів до загибелі людей ( ч.3 ст.27, ч.3 ст.258 КК України), а Пулатову і Харченку – у пособництві вчинення терористичного акту, за попередньою змовою групою осіб, що призвів до загибелі людей (ч.5 ст.27, ч.3 ст.258 КК України).

         Як бачите, нічого нового, а тим більше сенсаційного на черговому брифінгу не прозвучало, як і на двох попередніх, які проводила Генеральна прокуратура Нідерландів у вересні 2016 року та травні 2018 року.

Суд у справі про знищення літака рейсу МН17 запланований на     9 березня 2020 року в окружному суді Гааги, в приміщенні судового комплексу Схіпхола. Прокуратура Нідерландів видала міжнародні ордери на арешт підозрюваних.

ТОРГИ НА КРОВІ

У липні минулого року австралієць Ентоні Маслін, який з дружиною втратив трьох дітей в  трагедії Боїнгу рейсу МН17 в небі над Донбасом, написав відкритого листа президенту США Дональду Трампу, після того, як той зустрівся і провів спільну прес-конференцію з президентом Росії Путіним у Гельсінкі 16 липня.

55

«Ну, що Дональде, пограємо?» 

У тексті листа зазначено: «Літак збили російською ракетою, це вбило 298 невинних людей, вбило наших трьох діточок і їх дідуся. Це зруйнувало наше життя і багатьох інших життів. Це зробила людина (Путін), чию дупу ви тільки що розцілували: той, хто продовжує брехати про цю трагедію. Все це – незаперечні факти, містер Трамп!».

«Вам не потрібно нічого шукати; незаперечне означає щось, що неможливо заперечувати або спростовувати. Ви обидва жалюгідні, у вас обох не має  співчуття до ближнього, ви явно не маєте поняття, що таке любов. У вас немає нічого цього»,- зауважив Ентоні Маслін. До листа він додав фото своїх загиблих дітей, які опублікував на своїй сторінці у Facebook.

4

Мо, Отіс і Еві Маслін, Мо, 12 років (ліворуч), Отіс, 8 років (в центрі) та їх сестра Еві Маслін, 10 років (праворуч) загинули разом з їх дідусем Ніком Норрісом.

Attachment-1 (4)

Путінські вбивці і мародери на місці падіння уламків літака МН17 (17.07.2014р)

Для повної картини того, як «сильні світу цього» ведуть закулісну «велику геополітику» і торги на крові українців і пасажирів малайзійського літака, вбитих Кремлем на чолі з «кривавим карликом» Путіним, наведу деякі незаперечні факти.

США передали МСГ таємні супутникові знімки Донбасу за 17 липня 2014 року і звіт із висновками експертів, які беззаперечно свідчать: малайзійський літак було збито ракетою «земля–повітря», запущеною із зенітно-ракетного комплексу (ЗРК) «Бук» із території Донецької області, яка підконтрольна російським військовим підрозділам та їхнім найманцям – бойовикам-сепаратистам.

Отримані матеріали долучено як докази до кримінальної справи і використано слідчими під час її розслідування, про що повідомив Генеральний прокурор Нідерландів.

За повідомленням представника Держдепартаменту США, американська розвідка підтвердила, що малайзійський літак  був збитий ракетою «земля-повітря». В момент пуску ракети з російського «Бука», в районі «Боїнга», на дальності 30 км, за даними іноземних радіолокаційних станцій і супутників, ніякого військового літака не було.

У жовтні 2014 року президент Федеральної розвідувальної служби Німеччини Герхард Шиндлер доповів членам парламентського контрольного органу Бундестагу ФРН, що катастрофу малайзійського літака рейсу МН17 у небі над Східною Україною здійснили пострілом із ЗРК «Бук», з території, яка не контролювалася урядом України.

За кілька днів після збиття літака спецслужби України встановили, що літак був збитий ЗРК «Бук-М1″, завезеним із Росії в Україну. У середині липня 2014 року біля кордону з Україною було сконцентровано шість таких установок, передислокованих з під Курська, де перебуває 53-тя ЗРБ ЗС РФ.

У грудні 2017 року британська розвідка МІ6 у своїй доповіді Комітету з розвідки і безпеки парламенту Великої Британії повідомила, що Росія веде масовану інформаційну і пропагандистську війну, щоб переконати світ у  тому, що вона не несе відповідальності за збиття літака рейсу МН17. «Це абсолютна неправда: ми знаємо і не маємо ніякого сумніву, що російські військові надали і згодом вивезли  назад ракетну пускову установку «Бук», з якої був збитий малайзійський пасажирський лайнер»,- зазначається у доповіді МІ6.

Експерти з Варшави, Лондона і Мюнхена виявили на уламках літака і тілах загиблих осколки російської боєголовки моделі 9N314M ракети класу «земля–повітря» серії 9M38, якими оснащують новітні російські ЗРК «Бук-М1-2″.

Такої класифікації ЗРК «Бук», ракет і боєголовок на озброєнні ЗС України немає й ніколи не було. «Бук-М1-2» був розроблений в Росії у 1997 році і поставлений на озброєння  ЗС РФ у 1998 році, він ніколи не поставлявся в Україну.

На місці падіння літака були найдені уламки ракети, якою він був збитий: сопло Вентури, газохід ракети, оболонка і корпус її двигуна. На  зовнішній поверхні корпусу чітко видно номер: 9Д1318869032. Експерти встановили, що перші п’ять знаків цього номеру і буква «Д» свідчать про те, що ракета була виготовлена на російському оборонному заводі в м. Долгопрудний Московської області.

33

Генеральний прокурор Нідерландів Фред Вестербеке під час виступу 24 травня 2018 року в Гаазі. А на столі частини ракети ЗРК «Бук» ЗС РФ, якою російський військовий екіпаж знищив «Боїнг» МН17 в небі над Донбасом 17 липня 2014 року

За підсумками розслідувань, здійснених протягом липня–вересня 2014 року представниками Ради безпеки Нідерландів, Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів із цивільними повітряними суднами, The Boeing Company, Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), Європейської організації з безпеки аеронавігації (Eurocontrol), Міжнародної організації кримінальної поліції (Interpol), Європейського поліцейського управління (Europol), Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA), Національної ради з безпеки на транспорті (NTSB), а також експертами Австралії (ATSB), Великої Британії (AAIB), Індонезії (KNKT), Італії (ANSV), Малайзії (DCA), Німеччини (BFU), США, Франції (BEA) встановлено, що «причиною падіння літака стало його ураження боєголовкою моделі 9N314M ракети класу «земля–повітря» серії 9M38, якими оснащують «Буки», здетонованою на відстані приблизно метр від передньої лівої верхньої частини фюзеляжу авіалайнера о 13:20:03 (16:20:03 за київським часом) на висоті 10,1 км, випущеної з території, окупованої проросійськими бойовиками на південному сході від міста Торез. Натомість версії щодо причетності українських військових до збиття літака, теракту на його борту, помилок пілотування та технічних проблем повітряного судна беззаперечно спростовано».

Проте лише 13 жовтня 2015 року Рада безпеки Нідерландів офіційно оприлюднила технічний звіт про причини авіакатастрофи, у якому зроблено висновок, що літак рейсу МН17 було збито ракетою з «Бука», доправленого з Росії в Україну, на підконтрольну проросійським сепаратистам територію, і визначено місце, звідки було запущено ракету.

Високий представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що цей звіт поклав край 15-місячній спекуляції щодо того, хто збив малайзійський пасажирський літак.

Голова Радбезу Нідерландів Чиббе Яустра заявив, що це лише технічний звіт. Визначенням осіб, причетних до збиття літака, займається слідча група, яка й оприлюднить їх восени 2016 року.

Проте прізвищ цих осіб МСГ і Генеральний прокурор Нідерландів так і не назвали на прес-конференції, яку вони провели 28 вересня 2016 року, пообіцявши це зробити до кінця року або на початку 2017 року. Обіцяне було виконано лише через три роки!

Виникає запитання: чому Генеральна прокуратура Нідерландів мовчала понад два роки після збиття літака і не оприлюднила результати технічних висновків, встановлених експертами зазначеними міжнародними організаціями, а також Радою безпеки Нідерландів, які ще наприкінці 2014 року однозначно встановили, що малайзійський літак було збито російською ракетою, запущеною із ЗРК «Бук», завезеного з Росії в Україну?!

Свої висновки МСГ і генпрокуратура Нідерландів озвучили лише після того, як через своїх колег і друзів по ПАРЄ (депутатів нідерландського парламенту) я висловив жорстке зауваження про навмисне зволікання в інформуванні міжнародної спільноти, що винною у знищенні малайзійського літака є Росія. Тому змушений був оприлюднити у травні 2016 року власні результати розслідування, які скерував до МСГ ще у грудні 2014 року.

Мені було відомо, як РФ через свої агентурні позиції, дипломатичні канали та ЗМІ в Західній Європі чинила тиск на політичне керівництво Нідерландів, щоб якомога довше затягувати розслідування справи з метою ввести в оману Європу і світ, що Росія не причетна до збиття літака.

Одночасно Росія через фейкові новини, фейкових українців (молодих росіян), які проживають у Нідерландах, та членів лівого крила нідерландського парламенту і місцевих емігрантів — прихильників росіян масово впливала на свідомість нідерландців під час референдуму (квітень 2016 року) щодо ратифікації Угоди про асоціацію ЄС з Україною, звинувачуючи її у знищенні малайзійського літака, серед загиблих було найбільше громадян Нідерландів – 193 особи. Про це я неодноразово повідомляв нідерландським парламентарям і генпрокуратурі Нідерландів.

Унаслідок російського впливу та поширеної брехні 61% нідерландців, які взяли участь у референдумі, висловився проти ратифікації угоди. Таких би результатів референдуму не було, якби в 2015 році або на початку 2016 року були обнародувані результати розслідування.
Лише в кінці вересня 2016 року світова спільнота почула звіт МСГ про причини катастрофи пасажирського літака «Малайзійських авіаліній».

         Міжнародні слідчі заявили: «Ми маємо у своєму розпорядженні незаперечні докази того, що авіалайнер рейсу МН17 був збитий російською ракетою серії 9М38, запущеною з установки «Бук» із сільськогосподарського поля площею 500х600 метрів у районі смт Первомайське. У радіусі 5 кілометрів це найвища точка. Даний район на той момент перебував під контролем проросійських сепаратистів і бойовиків. Самохідна вогнева установка «Бук» була доставлена в Україну з Російської Федерації, і після того, як її використали для атаки на авіалайнер рейсу МН17, її знову повернули на територію Росії».

Категорично стверджую, що зазначені «незаперечні докази» МСГ мала в кінці 2014 року і зобов’язана була обнародувати свої висновки ще  тоді!

Також зауважу, що висновки МСГ базуються на левовій частині доказів, які по «гарячих слідах» встановили Служба безпеки і Головне управління розвідки МО України.

Конгресмен США Чарлі Кент іронічно зауважив: «Цей звіт лише підтверджує те, що ми знали раніше».

Висновки Ради безпеки Нідерландів і МСГ повністю збіглися з результатами мого розслідування, які в кінці 2014 року я направив у генеральні прокуратури Нідерландів, України та СБУ. Коли ж МСГ почала затягувати з їх оголошенням, я опубліковав результати розслідування в газеті «Україна молода» (5 травня 2016 року, № 55) у статті «Кремль — убивця».

МСГ встановила маршрут руху «Бука» та транспортних засобів, які його сопроводжували. Він повністю збігається з маршрутом, опублікованим мною у зазначеній статті.

Наголошую і стверджую, що ці висновки МСГ,  Генеральна прокуратура і Рада безпеки Нідерландів зобов’язані були оприлюднити ще на початку 2015 року, а не через більш ніж два роки після збиття літака!!!

         Журналіст Олег Боровський зауважив: «Оприлюднені міжнародними слідчими результати розслідування, що малайзійський «Боїнг» був збитий над Донбасом росіянами чи проросійськими сепаратистами з підконтрольної їм території, завезеним з Росії «Буком», фактично повторюють висновки, які  Григорій Омельченко оприлюднив в «Україні молодій» ще у травні 2016 року».

   Представники МСГ заявили: «Ми сьогодні ще не можемо проінформувати про результати розслідування, спрямованого на виявлення винних. Ми можемо повідомити, що визначено приблизно сто осіб, які тим чи іншим чином можуть бути пов’язані з нападом на авіалайнер рейсу МН17 або транспортуванням «Бука». Особи цих людей уже встановлені».

   Міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп повідомила, що до кінця 2016 року або до початку наступного (2017-го) буде оголошено список імен, відповідальних за збиття малайзійського літака, і почнеться судове переслідування винних.

Міністр транспорту Малайзії Ліоу Тіонг Лай у липні 2017 року на поминальній службі за жертвами авіакатастрофи в­исловив сподівання, що підозрювані у знищенні літака будуть відомі до кінця року.

«БАНДИТ І ВБИВЦЯ» ТА ЄВРОПЕЙСЬКІ ІУДИ

У листопаді 2018 року родичі жертв рейсу МН17 звернулися до президента США Трампа з проханням переконати Путіна «розкаятися» та надати повну і достовірну інформацію про обставини загибелі пасажирського лайнера. У листі рідні загиблих називають сьогоднішню позицію Москви «спробою приховати правду про те, що трапилося» і проводять паралель з тим, як влада Саудівської Аравії приховувала правду про вбивство журналіста Джамала Хашоггі.

Звертаючись до американського глави держави, вони вказують, що недавно Трамп назвав вбивство Хашоггі «одним із найгірших приховувань в історії приховуваннь» і наголошують, що в разі МН17 йдеться про життя 298 безвинно загиблих людей.

Проте Трамп активних і ефективних дій не вчинив, на зустрічах з Путіним тисне вбивці руку і улесливо заглядає йому у вічі.

11

«Разом не пропадемо, Вован!».

    Сенатор США Джон Маккейн у грудні 2016 року заявив: «Володимир Путін бандит, убивця й агент  КДБ. Давайте називати Путіна тим, ким він є. З ним потрібно говорити саме з позиції сили, як це робив президент  Рональд Рейган».

У лютому 2017 року, виступаючи в Сенаті, Маккейн зазначив: «Усі знають, що Путін є вбивцею. Він м’ясник і головоріз». Під час промови Джон Маккейн перерахував загиблих політичних опонентів Путіна, а також російських журналістів і генералів, у вбивстві яких обгрунтовано звинувачують президента Росії.

Нідерландський фонд Stichting Vliegramp МН17 (Авіакатастрофа МН17), який представляє велику групу родичів жертв загиблих, вимагав не допустити повернення делегації Росії в ПАРЄ і просив Раду Європи провести на сесії ПАРЄ (24-26 червня) термінові дебати по зареєстрованому запиту під назвою «Зобов’язання притягнути до відповідальності тих, хто збив МН17».

«Росія не може просто взяти і отримати право голосування у Раді Європи. Це можливо тільки за умови і наявності сильних гарантій того, що Росія буде співпрацювати у розслідуванні катастрофи МН17»,- йдеться у листі на адресу ПАРЄ.

У Фонді наголосили, що Росія останні п’ять років не співпрацює зі слідством щодо катастрофи МН17, а також ігнорує резолюцію Ради безпеки ООН, яка вимагає повної співпраці, відкритості та притягнення до відповідальності осіб, винних у знищенні літака.

«Крім того, Росія поширювала дезінформацію щодо авіакатастрофи і не продемонструвала відповідальності і співчуття»,- наголошують родичі загиблих МН17.

Проте питання про термінові дебати було двічі відхилине. Спершу проти нього проголосувало Бюро ПАРЄ – керівний орган асамблеї. На вимогу групи депутатів питання винесли на розгляд сесії ПАРЄ, але воно також було провалене. Щодо дебатів про рейс МН17, у знищенні якого звинувачують Росію, голоси серед тих, хто взяв участь у голосуванні, розподілися так: 52 «за» і 86 «проти».

Більше того, опівночі 26 червня сесія ПАРЄ ухвалила рішення про підтвердження повноважень делегації РФ без обмежень, без виконання Росією будь-яких міжнародних зобов’язень, незважаючи на порушення принципів Ради Європи. За повернення країни агресора, вбивці 298 людей рейсу МН17 проголосували («продалися як Іуда Іскаріотський за 30 срібняків» – у юдеїв це була символічна ціна раба) 118 новітніх європейських іуд іскаріотських, проти – 62 парламентаря, 10 – утрималися.

У повному складі цю ганебну, аморально-цинічну резолюцію, підтримали іуди делегацій з Франції, Італї, Іспанії, Португалії, Норвегії, Австрії, Словаччини,Туреччини, Ісландії, Кіпру й Азербайджану.

За повернення Росії в ПАРЄ проголосувала також частина іуд з Німеччини, Швейцарії, Молдови, Чехії, Вірменії і, не дивуйтеся – з  Нідерландів, громадян якої найбільше серед загиблих пасажирів рейсу МН17, знищеного ЗРК «БУК» 53ї ЗРБ ЗС РФ.

1

 

Про аморальність і продажність Ради Європи досить влучно сказали українські парламентарі Борислав Береза і Олег Ляшко, які виступили на сесії ПАРЄ (їх виступи див. тут):

https://www.youtube.com/watch?v=YnttFtiQUyY&feature=share

https://www.youtube.com/watch?v=gW2mlbf-EVo&feature=youtu.be

Застерігаю новітніх іуд іскаріотських: за зроблений вами великий гріх і глумління над пам’яттю загиблих українців і пасажирів літака – Божа кара буде невідворотньою, а прокляття людей за цей гріх впаде не лише на вас, а й на ваших рідних, дітей, онуків. Ви незабаром відчуєте це на собі…

Наші пращури залишили нам мудрість: «Життя нічого не дає дарма, і всьому, що дається долею, таємно визначена своя ціна».
Окрім земного, є ще й Суд Божий, який дістане вас, іуди, куди б ви не втекли і не сховалися (від себе не втечеш і не сховаєшся). «Кара Божа — невідворотня!» (Біблійне)
Давньокитайський філософ Конфуцій ще понад дві з половиною тисяч років тому застерігав нас: «Світом правлять не слова та закони, а знаки і символи».

Перший знак вам уже посланий. Вранці 27 червня (менш ніж за півдоби після вашого гріхопадіння) в аеропорту Нижньоангарська при аварійній посадці потерпів катастрофу пасажирський літак Ан-24 з 47 пасажирами на борту. Загинуло 2 особи, 7, в їх числі і дитина, доставлені в лікарню, 33 пасажири звернулися за медичною допомогою. Літак майже повністю згорів.

Attachment-1

Катастрофа Ан-24

Щоб подібного не повторилося з вами і вашими рідними вам, іудам європейським, необхідно невідкладно покаятися перед українським народом і народами, громадяни яких  були безвинно убієнні ЗРК «Бук» ЗС РФ.

Свій гріх ви зможете зняти з себе лише одним: позбавити права голосу російську делегацію в ПАРЄ та зобов’язати Росію негайно виконати всі резолюції асамблеї та рішення міжнародних судів щодо анексії Криму, окупації Донбасу, звільнення українських військовополонених моряків, політв’язнів і заручників, які утримуються в російських в’язницях та катівнях так званих «ДНР» і «ЛНР».

Крім того, вам необхідно невідкладно заслухати на черговй сесії ПАРЄ питання: «Зобов’язання покарати осіб, винних у знищенні пасажирського літака рейсу МН17» і прийняти відповідну резолюцію щодо РФ, яка повинна понести відповідальність за його збиття і загибель 298 людей.

Світові лідери продовжують загравати з кривавим Путіним, мати з ним справи, заробляючи мільярдні статки на людській крові, забуваючи до чого призводять подібні ігрища і загравання. У минулому сторіччі поступки психопату Гітлеру призвели до Другої світової війни, в якій брали участь 61 країна світу (воєнні дії велися на території 40 країн), що призвело до понад 71 мільйона людських жертв, іх них – майже 47 мільйонів мирних жителів.

«За все в житті платити треба: що ти посієш — те й пожнеш. Господь завжди все бачить з неба, Його очей ти не минеш…»

КІЛЬКІСТЬ ФІГУРАНТІВ СПРАВИ 120 ОСІБ

Ще у грудні 2017 року перший заступник Генерального прокурора України Дмитро Сторожук, за підсумками зустрічі з керівниками Генеральної прокуратури і Національної поліції Нідерландів, повідомив: «У наші плани у 2018 році входить підготовка матеріалів щодо підозрюваних для подання до суду відповідно до підписаної 7 липня 2017 року угоди про передачу юрисдикції до Королівства Нідерландів. Кількість фігурантів кримінальної справи налічує 120 осіб».

Минув 2016, 2017, 2018 рік, але імена підозрюваних у знищенні пасажирського лайнера зазначеними офіційними особами, представниками МСГ і Генеральної прокуратури Нідерландів так і не були названі, хоча доказів для цього було встановлено достатньо.

Про роль президентів Путіна і Обами у приховуванні доказів злочину, блокуванні створення Міжнародного трибуналу з розслідування причин катастрофи літака і притягнення винних до відповідальності та чому Путін за власною ініціативою, завчасно замовив телефонну розмову з Обамою на день збиття малайзійського «Боїнга» (17 липня), про що вони  говорили і до чого домовилися – це окрема тема публікації.

         Лише через 5 років (!) після збиття літака Генеральна прокуратура Нідерландів спромоглася «розродитися» підозрюваними нижньої ланки, назвавши прізвища чотирьох «цапів відбувайлів» і видала чергову дозу інформації з «чайну ложечку». На прес-конференції були продемонстровані відео маршруту пересування російського  «Бука», яким був збитий літак і перехоплені СБУ телефонні розмови між співучасниками теракту.

Зазначені відео, аудіо записи перехоплених телефонних розмов проросійських бойовиків зі своїми московськими кураторами, декілька десятків фото осіб, причетних до знищення малайзійського «Боїнга» та інші документальні докази збиття літака мною були викладені на сайті інтернет-видання «Гордон» ще 6 лютого 2018 року в публікації «Від вибуху польського літака до збиття МН17, або Спецоперація Путіна із «зачистки» виконавців авіакатастроф. Розслідування».

Для мене було важливим, що скаже Генеральний прокурор Юрій Луценко, який був присутнім на брифінгу 19 червня (адже всі матеріали свого розслідування, які опубліковані в ЗМІ, мною були направлені йому, в СБУ і МСГ).

По закінченні прес-конференції Луценко заявив, що МСГ готує підозри широкому колу причетних до збиття літака рейсу МН17 і має «дорожню карту» подальшого розслідування. «Наступними підозрюваними будуть особи від солдат, полковників і генералів до найвищого політичного та військового керівництва Російської Федерації. Остання розмова між Гіркіним і Сурковим (на той момент радник президента РФ Путіна з питань Донбасу – Авт.) за двома криптованими кремлівськими телефонами багато про що каже уважним аналітикам»,- підкреслив він.

Моя публікація є реакцією на заяву Луценка, а саме – допомогти йому і СБУ в завершенні об’єктивного досудового слідства і притягненні до кримінальної відповідальності президента Росії Путіна та вищого воєнного командування ЗС РФ як організаторів вчинення, за попередньою змовою групи осіб, терористичного акту – знищення 17 липня 2014 року о 16 год 20 хв пасажирського літака «Боїнг 777-200» з реєстраційним номером: 9М-MRD Малайзійських авіаліній, рейс МН17, що призвело до загибелі 298 осіб, тобто вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст. 27, ч.3 ст.258 КК України.

Attachment-1 (3)

Останній рейс МН17…

Військові експерти стверджують, що відповідно до нормативно-правових актів МО РФ, рішення про відправку в зарубіжні країни чи в район воєнних конфліктів сучасної самохідної вогневої установки зенітного ракетного комплексу «Бук» (саме таким «Буком» був збитий малайзійський «Боїнг») могло бути прийнято лише за наказом чи з відома Президента Росії Путіна.

ОРГАНІЗАТОРИ ТЕРОРЕСТИЧНОГО АКТУ

Аналіз наявних на сьогодні доказів дає підстави зробити наступні висновки:

а) збиття пасажирського літака рейсу МН17 є заздалегідь спланованим терористичним актом, організованим вищим військово-політичним керівництвом РФ на чолі з президентом Путіним, з метою масштабного військового вторгнення в Україну, запланованого на 18 липня і окупації її південно-східних областей;

б) відповідальність за збитий малайзійський літак повинні нести, впершу чергу, найвище політичне і військове керівництво Російської Федерації, як організатори терористичного акту, а саме:

- президент, верховний головнокомандувач ЗС РФ Володимир Путін,

- радник президента Росії  Владислав Сурков,

- міністр оборони, генерал армії Сергій Шойгу,

- перший заступник міністра оборони, начальник ГШ ЗС РФ, генерал армії Валерій Герасимов,

- заступник міністра оборони, генерал армії Аркадій Бахін,

- заступник начальника ГШ ЗС РФ, начальник ГРУ, генерал-полковник Ігор Сєргун (нині покійний),

- начальник Головного оперативного управління — заступник начальника ГШ ЗС РФ, генерал-полковник Андрій Картаполов,

- головнокомандувач Сухопутних військ, генерал-полковник Олег Салюков,

- командувач військами Західного військового округу (ЗВО), генерал-полковник  Анатолій Сидоров,

- начальник штабу — перший заступник командувача військами ЗВО, генерал-лейтенант Віктор Астапов,

- командувач військами ППО Сухопутних військ, генерал-лейтенант Олександр Леонов,

- командувач 20-ї гвардійської загальновійськової армії ЗВО, генерал-лейтенант Олександр Лапін (до завершення перебування на посаді, до 7 липня 2014 року, установки «Буків» 2-го дівізіону 53-ї ЗРБ були перекинуті з Курська на кордон з Україною),

- командувач 20-ї гвардійської загальновійськової армії ЗВО, генерал-лейтенант Олександр Чайко (з 8 липня 2014 року),

- командувач зенітно-ракетного з’єднання ЗВО, генерал-майор Олексій Золотов,

- начальник ППО та авіації ЗВО, полковник Андрій Коханов,

-начальник зенітно-ракетних військ РФ, генерал-майор Віктор Гуменний.

 - головний інспектор МО по Центральному воєнному округу РФ, генерал-полковник Ткачов Микола Федорович (позивний «Дельфін»),

- полковник ГРУ ГШ МО РФ Іванніков Олег Володимирович («Дунай» він же «Оріон»), служив на окупованій території Грузії «міністром оборони» невизнаної Південної Осетії.

2Ткачов («Дельфін») та Іванніков («Оріон») особисто координували і контролювали хід доставки установки «Бук» в Україну і вивезення її назад в Росію після знищення літака рейсу МН17 та давали по телефону вказівки особам, задіяним у евакуації «Бука». Їх телефонні розмови перехоплені СБУ. Експерти підтвердили автентичність цих розмов і встановили, що голоси належать  Ткачову, Іваннікову та іншим ідентифікованим особам – співучасникам злочину.

IMG_1280IMG_1279

На фото генерал-полковник Ткачов М.Ф. («Дельфін «)

5313935----------

На фото Олег Іванніков

Служба безпеки України оголосила в розшук офіцера Головного розвідувального управління РФ Олега Іваннікова, який є ключовим фігурантом розслідування катастрофи пасажирського Boeing рейсу МН17.

Інформацію про це внесено в базу даних сайту Міністерства внутрішніх справ України.

Іваннікова розшукують з 21 січня 2019 року. Йому інкримінують злочини за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної організації, керівництво або участь у ній) і ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Офіцери 53-ї ЗРБ ЗС РФ (в/ч 32406, Курськ), які причетні до знищення літака рейсу МН17 (організатори, виконавці, пособники середньої ланки):

-      командир  бригади, полковник Сергій Мучкаєв (його старшими безпосередніми командирами були Олексій Золотов і Андрій Коханов),

-      командир 2-го дивізіону, підполковник Дмитро Трунін (відповідав за транспортування установки «Бук», члени екіпажу якого були його підлеглими і збили малайзійський  літак).

Командири батарей 2-го дивізіону, офіцери: Олексій Ковтунов, Рафаель Авхадєєв, Дмитро Коюков.

Командири установок «Бук» 2-го дивізіону, офіцери: Костянтин Мишкін, Ігор Субічов, Євген Гришин, Віталій Копенков, Євген Мальченко, Володимир Полєжаєв, Вадим Мягков, Сергій Позняков, Сергій Обиночний, Павло Кривошеєв.

1На підставі телеграми начальника військ ППО 20-ї гвардійської армії ЗВО РФ від 13 липня 2014 року, № 8/1358/ІІІ та наказу т.в.о. командира в/ч 32406 підполковника К. Демидова і т.в.о. начальника штабу майора Р. Горлатих  від 15 липня 2014 року, № 129 велика група офіцерів і військовослужбовців контрактної служби на чолі з командиром 53-ї ЗРБ полковником С. Мучкаєвим були «відправлені у відрядження з 15 липня в м. Міллерово Ростовської області для несення бойового чергування».

6Для виконання попередньо розробленого злочинного плану військово-політичного керівництва РФ в Міллерово (яке розташоване біля кордону з Україною, рядом з Луганською областю) з під Курська, де розташована 53-я ЗРБ (в/ч 32406), було доставлено 6 самохідних вогневих установок ЗРК «Бук» з бортовими номерами: 211, 212, 221, 231,232, 332.

Attachment-1

«Бук» 332, ракетою з якого збили літак МН17

Супровід колони, що налічувала 41 одиницю військової техніки, в якій перевозили зазначені «Буки», здійснювали територіальні підрозділи військової автомобільної інспекції № 47 та № 56 ЗС РФ.

При цьому «Бук» ( борт № 332), з якого потім збили малайзійський літак, перевозився вантажним автомобілем КамАЗ 65225, державний реєстраційний номер 4267 АН, причепом ЧМЗАП ХР 4679. Водії, які транспортували «Бук», встановлені.

Attachment-1 (1)

Організатори і пособники терористичного акту нижчого рівня:

- Ігор Гіркін (Стрєлков, позивні «Стрєлок» він же «Перший»), так званий «міністр оборони» самопроголошеної «ДНР», полковник ФСБ РФ,

- Сергій Дубинський (документи прикриття на прізвище  Петровський, позивний «Хмурий»), так званий «начальник управління військової розвідки» (заступник Гіркіна), генерал-майор ГРУ ГШ ЗС  РФ з серпня 2014 року,

- Василь Геранін, полковник ГРУ ГШ ЗС РФ, член «Ради командирів Союзу добровольців Донбасу» (10 травня 2017 року був затриманий ФСБ в Москві, поміщений в СІЗО «за зберігання боєприпасів і вогнепальної зброї», заднім числом звільнений з армії. З того часу його доля не відома, швидше за все – ліквідований),

-      Ігор Безлер («Біс», підполковник ГРУ ГШ ЗС РФ), командир «групи Безлера», у листопаді 2014 року був «відправлений у відставку», проживає в анексованому Криму, в липні 2018 року відвідував окуповану Горлівку в Донецькій області,

-      Сергій Поваляєв («Боцман»), заступник командира «групи Безлера», помер «від запалення легень» в Москві  6 січня 2016 року,

-      Олег Пулатов («Гюрза» він же «Халіф»), підполковник запасу російських Повітряно-десантних військ, заступник Дубинського, начальник «2-го відділу  ГРУ ДНР»,

-      Леонід Харченко («Кріт» він же «Льоня»), командир розвідбатальйону «2-го відділі ГРУ ДНР», підлеглий Пулатова,

-      Едуард Гілазов («Рязань»), командир розвідроти «Рязань», підлеглий Харченка (після знищення літака Гілазов привіз в селище Сніжне своєму командиру Харченку члена екіпажу «Бука», який, будучи в нетверезому стані, заблукав і  відстав від решти екіпажу), пропав безвісти 27 липня 2015 року – вважається вбитим,

-      Олег Шарпов («Змій»), командир розвідвзводу, загадково «помер» 3 листопада 2014 року,

-      Валерій Стельмах (позивні «Найманець» він же «Батя»), комендант м. Дзержинська до 21 липня 2014 року, підлеглий  Безлера,

-      Ігор Українець («Мінер», 1-й заступник командира дивізіону 3-ї окремої мотострілкової бригади 1 АК ЗС РФ, в/ч 08803), командир піхотного загону, відомого як «група Мінера», підлеглий Безлера,

-      Олександр Ходаковський («Скіф», служив в парашутних десантних військах, міністр державної безпеки «ДНР» з 16 травня  по 16 липня 2014 року), командир батальйону «Схід»,

-      Олександр Семенов («Сан») «Санич»), заступник командира батальйону «Схід», загинув 18 вересня 2014 року .

Своєму другу по Афганістану Сергію Тіунову, який проживає в Україні, під час повернення українських полонених Дубинський розповів, що збити літак їм наказали з Москви (цитую): «Це зробили виродки з Москви!». У 2015 році Путін особисто вручив Дубинському орден «За заслуги перед Вітчизною з мечами».

За свідченнями очевидців, російські бойовики-терористи зривали з трупів золоті кулони, ланцюги, сережки, годинники, забирали гаманці, сумочки, жіночу косметику, готівкові гроші, кредитні картки, якими потім розраховувалися в ресторанах, кафе, крамницях та інші предмети, що представляли хоч якусь цінність. Були непоодинокі випадки, коли мародери дарували  ці прикраси і косметику своїм дружинам та дівчатам…

66

Представники ОБСЄ відзначили, що всі баули, сумки, валізи на місці катастрофи літака рейсу МН17 уже були розпаковані і спустошені, коли вони їх оглядали.

77

Після збиття пасажирського літака рейсу МН17 Гіркін («як командуючий ЗС ДНР») видав наказ № 432, яким зобов’язав своїх підлеглих бойовиків-мародерів, які «знаходилися в зоні катасторфи і володіють особистими речами загиблих, здати всі знайдені речі до 20:00 23 липня 2014 року в штаб ЗС ДНР». «Цінні предмети (часи, сережки, кулони, інші прикраси і вироби з дорогоцінних металів) направити у Фонд оборони ДНР»,- значиться в наказі Гіркіна..

44

Фотокопія наказу Гіркіна № 432

СПОДІВАЮСЬ ЩО ЦЕ НЕ ЖАРТ

   Сторожук зазначив, що, відповідно до угоди, судовий процес у національному суді Нідерландів не позбавляє Україну можливості звертатися до українського суду з обвинувальними актами щодо осіб, причетних до знищення літака. У кожній країні – учасниці спільної Міжнародної слідчої групи є своє кримінальне провадження, своє слідство, ми знаходимо докази і матимемо можливість звертатися в національні суди з клопотанням про засудження винних у збитті літака.

Сподіваюся, що тепер нічого не буде заважати Генеральному прокурору Юрію Луценку і новому керівництву СБУ порушити кримінальне провадження щодо президента Росії Путіна, зазначених мною посадових осіб вищого воєнного командування ЗС РФ,  військових 53-ї ЗРБ, оголосити їм офіційну підозру в організації вчинення терористичного акту (знищенні пасажирського літака), за попередньою змовою групою осіб, що призвів до загибелі 298 осіб, обрати підозрюваним міру запобіжного заходу утримування під вартою і оголосити їх у міжнародний розшук.

Слово генпрокурора України не повинно розходитися з ділом!

Image-1

Справжнє ставлення Заходу до «президента» блаЗЕня

Зеленський привітав висновки  МСГ у справі про знищення літака рейсу МН17 і виразив надію, що на лаві підсудних міжнародного трибуналу будуть не лише ті, кому СБУ оголосила підозру, а всі ті, хто винний у «зухвалому вбивстві невинних дітей, жінок і чоловіків».

Сподіваюся, що це не черговий жарт «блаЗЕня Кварталу 95».

Юрій Луценко після зазначеного брифінгу заявив журналістам: «Я абсолютно не вірю у співпрацю з Кремлем щодо справи про збиття літака МН17…Тому я би дуже рекомендував усім російським громадянам, причетних до цього злочину, якомога швидше зв’язатися з українською або голландською прокуратурою і отримати статус свідка під захистом. Бо стиль поведінки Кремля з підлеглими, які вчиняють злочини за кордоном, добре відомий усій світовій громадськості».

На підтвердження слів Луценка наведу лише пару прикладів.

Головним ідеологом диявольського плану провокаційного знищення пасажирського літака (з яким погодився Путін і це повинно було стати приводом для широкомасштабного вторгнення регулярних російських військ в Україну) був заступник начальника ГШ ЗС РФ –  начальник ГРУ генерал-лейтенант Ігор Сєргун.

За анексію Криму президент Путін у квітні 2014 року нагородив Сєргуна орденом «За заслуги перед Вітчизною» IV ст., а від міністра оборони РФ Сєргун отримав медаль «За повернення Криму». 21 лютого 2015 року президент Путін своїм указом № 91 присвоїв Сєргуну звання «генерал-полковник».

3 січня 2016 року, згідно з офіційною заявою Кремля, на 59-му році життя Сергун несподівано помер від серцевого нападу (інфаркт), перебуваючи в будинку відпочинку у Підмосков’ї.

Як стверджували його колеги, він був абсолютно здоровим, ніколи не скаржився на серце. Американська розвідувальна аналітична компанія Stratfor повідомила, що, згідно з її даними, Сєргун «раптово» помер 1 січня 2016 року, перебуваючи в Лівані.

         Тижнем раніше, 27 грудня 2015 року, від «раптової зупинки серця» на 53-му році життя помер соратник Сєргуна, заступник начальника штабу Повітряно-десантних військ Росії генерал-майор Олександр Шушукін.

Саме Шушукін здійснював бойове планування і командування операцією захоплення Криму весною 2014 року. Брав участь у воєнній агресії Росії проти Грузії і після анексії Абхазії та Південної Осетії був призначений командиром 4-ї гвардійської військової бази МО РФ на території Південної Осетії.

За проведення операції із захоплення Криму Шушукін був нагороджений (як і Сєргун) орденом «За заслуги перед Вітчизною» IV ст. і медаллю «За повернення Криму».

 Для російських генералів, причетних до злочинів Путіна або свідків цих злочинів, є два шляхи. Перший — стати черговим «утоплеником», «самострілом», «парашутистом», «стрибуном» з вікна чи даху будинку або з платформи під потяг, раптово померти від «інфаркту», «інсульту», загинути в ДТП, «випадково» бути застреленим на полюванні або в результаті необережного поводження з вогнепальною зброєю… Варіантів ліквідації неугодних Путіну в арсеналі ФСБ багато.

Другий — втеча за кордон із проханням надати політичний притулок в обмін на свідчення про злочини, вчинені Путіним.

Є ще й третій шлях, щоб зберегти свою честь і спокутувати гріхи перед народом. Який саме — генерали добре знають з історії.

Аналіз загадкових смертей російських генералів дає підстави зробити висновок: після кожної значимої злочинної операції Кремля таємний підрозділ ФСБ проводить за вказівкою Путіна серію «зачисток» в апараті вищого військового керівництва Росії.

За моїми даними, за час режиму Путіна понад 30 генералів — безпосередніх учасників і свідків його злочинів — ліквідовано. Згідно з дослідженнями Міжнародного волонтерського сайта InformNapalm, таких генералів 43, з яких лише троє, можливо, померли своєю смертю.

Після оголошення висновків МСГ, озвучення прізвищ підозрюваних і перехоплених їхніх телефонних розмов з московськими кураторами, виникла реальна загроза «зачистки» військовослужбовців 53-ї ЗРБ та інших осіб, які брали участь у знищенні літака і тих, хто був свідками його збиття, доставки «Бука» в Україну та повернення його назад в Росію.

За моєю інформацією, офіцери 53-ї ЗРБ, які були залучені до відправки і транспортування «Бука» в Україну і назад в Росію та знищення «Боїнга» — відправлені до Сирії. Деяких з них вже немає серед живих, оскільки їхні рідні і друзі не можуть вийти з ними на зв’язок.

Оператором установки «Бук», який виконав наказ на запуск ракети, що збила літак, був сержант Іван Краснопрошин (його фото опубліковано в газеті «Україна молода» за 21 лютого 2018 року, № 21).

Після того, як стало відомо, що був збитий малайзійський авіалайнер, командування ППО РФ в цей же день (не виключено, що і заднім числом) видало наказ про переведення екіпажу «Бука», який збив літак, до Сибірського військового округу для проходження подальшої служби. Але до нового місця призначення ніхто з екіпажу так і не прибув.

Весь екіпаж «Бука» у складі трьох осіб (командир, оператор і водій-механік) швидше за все був «зачищений» спецгрупою ФСБ.

Генеральний прокурор Нідерландів Фред Вестербеке заявив, що його країна готова надати російським військовим (у статусі свідків), які транспортували чи супроводжували «Бук», ракетою з якого був збитий малайзійський літак, а також особам, яким відомо, хто причетний до його знищення, гарантії захисту і безпеки, а також притулок в обмін на їхні свідчення в суді.

Вестербеке запевнив, що «справа обов’язково закінчиться судом».

Не виключаю, що Путін може закінчити своє життя як диктатори Сталін, Чаушеску, Хусейн або Каддафі. «Російський бунт – безглуздий і нещадний»,- зазначав Олександр Пушкін.

 Може трапитися, що оточення президента Росії, заради своєї безпеки і збереження мільярдних статків, проведе операцію під кодовою назвою «кремлівський карлик» і «замочить Путіна у сортирі».

IMG_1284

10 березня 2019 року місцеві активісти-опозиціонери встановили біля будівлі Слідчого комітету міста Набережні Челни (РФ) кладовищенський надгробок з датами народження і смерті президента Росіі Путіна В. В. Мешканці міста на деякий час були переповнені почуттями радості та гумору, про що засвідчили їх відгуки і коментарі в соціальних мережах.

Наголошую: воєнні злочинці і терористи на чолі з Путіним, які повинні понести покарання за знищення малайзійського пасажирського лайнера і польського президентського літака та вчинення воєнної агресії проти України, Грузії, Сирії, у випадку супротиву при їх затриманні — підлягають ліквідації!

У ситуації, яка склалася у зв’язку з воєнною агресією Росії проти України, відповідно до норм міжнародного права, законів війни та національного законодавства України, ліквідація Путіна і вищого військово-політичного керівництва Росії, яке організувало воєнну агресію проти нашої країни, вчинило терористичний акт проти малайзійського пасажирського літака, злочини проти миру, безпеки людства, міжнародного правопорядку та воєнні злочини, буде визнана легітимною, правовою і законною, як вчинена у стані необхідної оборони і крайньої необхідності, за аналогією вбивства терориста Усами бен Ладена (знищення якого, за твердженням міністра закордонних справ РФ Лаврова, виправдано з точки зору міжнародного права і права на самооборону).

Кожен громадянин України має не лише право, а й конституційний обов’язок знищити агресора, який посягнув на Вітчизну, її незалежність і територіальну цілісність.

«Ворога Роду твого знищуй без пощади!»,- заповідали нам, українцям,  наші пращури – русичі (русини).

довідково: Стаття опублікована в газеті «Україна молода» (25 червня 2019 року, №69).

 

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,

Герой України,

генерал-лейтенант,

почесний голова Спілки офіцерів України

Comments are closed.