Зі світлим святом Воскресіння Ісуса Христа — В е л и к о д н е м!

58599081_2155687384742177_9104022575100461056_n (1)Всеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України щиро вітає співвітчизників, членів спілки, воїнів Збройних Сил України, інших структур сектору безпеки і оборони, ветеранів війни і військової служби зі світлим святом Воскресіння Ісуса Христа — В е л и к о д н е м!

Тепле і лагідне весняне свято вчергове нагадує нам про нетлінні багатства людства – мир, добро і благополуччя, про споконвічні устремління людей до щастя і процвітання, нескінченість і вічне продовження людського життя. Відродження Христове наповнює нас вірою у невідворотність позитивних і поступальних змін, новими сподіваннями, спонукає до нових звершень і здобутків.
Нехай же це величне свято наповнить серце вірою в Україну та її долю, світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро, а кожен новий день приносить нові успіхи.
Бажаємо, щоби любов і тепло сімейного щастя огортало кожну українську родину, діти та онуки радували кожному дню, сміливо і вільно крокували по життю і досягали нових вершин!
Христос Воскрес! Воістину воскрес!

Голова Всеукраїнської громадської організації
Спілка офіцерів України
полковник Олександр Сасько

Comments are closed.