Національно-патріотичне виховання захисників України — на історичну основу. Спілка офіцерів України ініціювала проведення 22 березня 2019 року науково-практичної конференції “Боротьба за незалежність: революція, державність, соборність”

2203.2Національно-патріотичне виховання захисників України — на історичну основу.

Спілка офіцерів України ініціювала проведення 22 березня 2019 року науково-практичної конференції “Боротьба за незалежність: революція, державність, соборність”. Співорганізаторами науково-практичної конференції виступили Міністерство молоді та спорту України та Національний музей історії України.

ЇЇ організатори переслідували декілька цілей -  популяризація історичної правди про окремі визначні події національно-визвольної війни українського народу у 17 сторіччі,  визвольних змаганнях  1919 року та в часи Другої світової війни та їх значення для становлення  незалежності України; опрацювання рекомендацій щодо поширення та популяризації історичної правди про визвольні змагання 1917-1921 років  у військових колективах; систематизація, упорядкування та популяризація українських військових традицій.2203.

Також в ході конференції досліджувалась роль  військової громадськості у становленні української державності, її вплив на суспільно-політичні процеси в Україні, військове будівництво та формування Збройних Сил незалежної держави.

До участі у конференції долучилися провідні фахівці у галузі історії України – доктор історичних наук Володимир Сергійчук, професор Анатолій Русначенко, доктор історичних наук Іван Патриляк,  директор Музею Української революції 1917—1921 років Олександр Кучерук та інші. Цікавими були повідомлення полковника Сергія Сегеди, працівників Збройних Сил України кандидата історичних наук Владлена Мараєва та Романа Матузки. Свіжим і змістовним був виступ курсанта Військового інституту комутацій та інформатизації імені Героїв Крут Антона Ковальова. Активну участь у конференції взяли  викладачі, слухачі, курсанти та ліцеїсти військових навчальних закладів, актив  Спілки офіцерів України.2203.1

В цілому мета конференції досягнута, учасники висловили достатньо змістовних і перспективних пропозицій, наголосили на необхідності продовження  глибокого і всебічного  вивчення військових традицій українського народу, активізації діяльності по впровадженню їх у повсякденне життя і бойову діяльність військ.

Спілка офіцерів Українищиро дякує голові Національної спілки письменників України Михайлу Сидоржевському, та керівництву Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного за надану організаційну підтримку в проведенні науково-практичної конференції

Comments are closed.