Анонс науково-практичної конференції “Боротьба за незалежність: революція, державність, соборність”.

Спілка офіцерів України ініціювала проведення 22 березня 2019 року спільно з офіцерами Київського гарнізону науково-практичної конференції “Боротьба за незалежність: революція, державність, соборність”. Співорганізаторами науково-практичної конференції виступили Міністерство молоді та спорту України та Національний музей історії України.

Зокрема, в ході конференції передбачено дослідження ролі військової громадськості у становленні української державності, її вплив на суспільно-політичні процеси в Україні у 17 сторіччі, на початку та наприкінці ХХ сторіччя,  під час Другої світової війни та у повоєнний час, військове будівництво та формування Збройних Сил незалежної держави.

До участі у конференції долучаються провідні фахівці у галузі історії України, актив  Спілки офіцерів України, викладачі, слухачі, курсанти та ліцеїсти військових навчальних закладів.

Конференція буде проходити у Будинку письменників України (вул. Банкова, 2)

Інформуємо також, що протягом року передбачено проведення низки семінарів національно-патріотичного характеру і виховного спрямування, зокрема і з відвіданням місць видатних історичних подій.

Comments are closed.