Щиро вітаємо з Різдвом Христовим і Новим, 2019-м, роком!

в листівку

Шановні колеги, друзі!
Щиро вітаємо з Різдвом Христовим і Новим, 2019-м, роком!

Нелегким був рік, що минає. Російсько-українська війна на Донбасі, зовнішні і внутрішні загрози національній безпеці України, які не тільки зберігаються, а й посилюються, кризові явища в економіці та у політичному житті країни, безробіття і незадовільний рівень життя кожної української сім’ї — це, і не тільки це, не добавляло оптимізму, бентежило і вимагало відповідних дій.
Згадуючи минулий рік згадаймо і тих, кого з нами вже немає, схилімо голови перед пам’яттю про тих, хто віддав своє життя в боротьбі зі злим і підступним ворогом.
Поряд з тим, проводжаючи 2018 рік, нам варто згадати і досягнення – досягнення країни, сімейні, свої особисто. Україна і українці встояли і стоять у боротьбі за свою свободу і незалежність. Маємо нехай, можливо, і не таку, як хотілось би, підтримку світової спільноти. Щоденно наші співвітчизники дивують світ своїми досягненнями, перемогами і здобутками, прапор України знають і поважають у всьому світі. 15 грудня зроблений ще один крок до світоглядної самостійності. Не все так погано у нашому домі.
Наступний, 2019 рік, не обіцяє полегшення. На фоні майбутніх виборів, активізації політичного життя та обов’язкового загострення політичної боротьби, брудних виборчих технологій маємо бути готовими до нових провокацій північного сусіда та його українських запроданців, подальшої ескалації економічного, політичного, інформаційного та, власне, військового протистояння з Росією.
Зустрічаючи Новий рік і Різдво Христове Спілка офіцерів України бажає нових звершень у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, свіжості сприйняття і тверезої оцінки всіх подій, невичерпного оптимізму, віри в майбутнє, нових бажань, сподівань та очікувань, нових досягнень, перемог і здобутків! І, звичайно, здоров’я, щоби все це прийняти.
Нехай тепло сімейного щастя огортає ваші родини, діти та онуки радо зустрічають кожен день, сміливо і вільно крокують по життю і радують батьків досягненням нових вершин!
З Новим роком і Різдвом Христовим!
Слава Україні! Героям слава!

Голова Всеукраїнської громадської організації
Спілка офіцерів України
полковник Олександр Сасько

Comments are closed.