Співчуття Львівської обласної організації Спілки офіцерів України з приводу смерті побратима Євгена Скляренка

З превеликим сумом члени Спілки офіцерів України сприйняли звістку про те, що 28 грудня на 66 році життя відійшов у вічність український патріот, один із творців Львівської обласної організації Спілки офіцерів України, член Проводу Львівської ОО СОУ, колишній головний редактор газети «Армія України», полковник Збройних Сил України Скляренко Євген Олександрович.
Активний учасник творення Збройних Сил України, талановитий журналіст, автор багатьох публікацій. Співавтор книг, зокрема, про історію Львівської обласної організації Спілки офіцерів України » Служимо Україні». Активний учасник Революції гідності. Займався благодійницькою та просвітницькою діяльністю.
В останні роки-викладач Льві́вського національного університе́ту і́мені Івана Франка́ (кафедра теорії і практики журналістики).
Члени Львівської обласної організації Спілки офіцерів України постійно відчували участь в діяльності організації свого побратима Євгена Скляренка як мудрим словом, так і конкретними справами. Світлу пам’ять про Нього назавжди збережемо в своїх серцях .
Львівської обласна організація Спілки офіцерів України глибоко сумує з приводу смерті Євгена Скляренка і висловлює щирі співчуття родині і близьким покійного.

Вічна пам’ять побратиму !

Львівська обласна організація Спілки офіцерів України

Comments are closed.