Всеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ щиро вітає весь Український народ з Днем Збройних Сил України!

47571666_2260019820728264_3898617264269688832_nВсеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ щиро вітає весь Український народ з Днем Збройних Сил України!
Всім військовослужбовцям Збройних Сил України, особливо тим, хто в нелегких умовах боронить нашу Батьківщину від російських окупантів, ми бажаємо міцного здоров’я та твердої віри у нашу спільну Перемогу над ворогом!
6 грудня стало символом відродження Українського війська як важливої складової Української держави. Ми пишаємось тим, що Спілка офіцерів України зіграла значну роль у творенні Збройних Сил України у цивілізований правовий спосіб, у підготовці національного воєнного законодавства, у створенні Міністерства оборони України, Національної Гвардії України, Служби безпеки України, Прикордонних Військ України.
Всеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і надалі буде брати участь в реалізації української національної ідеї — творенні української демократичної соборної незалежної держави та в зміцненні її обороноздатності!
Щастя Вам, дорогі співвітчизники, миру Вам і добра!
Разом – до Перемоги!
Слава Україні! Героям Слава!
Голова ВГО СОУ полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.