США кілька днів не можуть додзвонитися до українських силовиків

Високопоставлений чиновник держдепартаменту заявила, що американські дипломати не можуть додзвонитися до українських силовиків. За її словами, США стурбовані перестановками в керівництві українського генштабу.

Про це повідомляють РИА Новости.»У минулому ми могли додзвонитися по телефону до керівництва силових структур, побачитися з ними досить швидко», — сказала дипломат.

“Ми намагалися відновити ці контакти протягом, я б сказала, кількох останніх днів. З української сторони ніхто не піднімає трубку, і це нас турбує”, — додала вона.

За її словами, США стурбовані перестановками в керівництві українського генштабу, а також діями інших силових структур, таких як міністерство внутрішніх справ.

Нагадаємо, Президент Віктор Янукович звільнив генерал-полковника Володимира Заману з посади начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України. На цю посаду глава держави призначив Юрія Іл’їна.

Натомість Володимира Заману президент призначив заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Зауважимо, Володимир Сівкович може стати секретарем РНБО, посада якого досі вакантна після того, як Андрій Клюєв став главою Адміністрації Президента.

Джерело:  РИА Новости

Comments are closed.