Про Воєнний стан та історичний момент:

1У нинішній історичний момент багато політиків, депутатів, активістів — популістів уже знаходяться в стані передвиборчої істерії не усвідомлюючи небезпеки військової загрози!.. Вони уже розклали «пасьянси» і бабло на свої політтехнологічні процедури і «вдовбали!» у свої головешки та прибічникам визначення — будь що — до Влади!.. Тут, — зауважу!.. Шановні свідомі і думаючі українці, — не поспішайте поринати у виборчий процес та істерію «безглуздістів»!..
Давайте з вами уважно переглянемо історію 100 — річної давнини! (Для того, щоб вона не повторилася!)…
Отже, — читаємо і усвідомлюючи уявляємо, що саме так майже як зараз відбувалося тоді!.. Влади змінювались…. А москалі прийшли і… влаштували «Червоний терор» на 75-ть років!..
Змінити владу — не проблема!.. Та наше з вами головне завдання — ДЕРЖАВНА НЕЗАЛЕЖНІСЬ!!! Воєнний стан необхідний був давно, але і зараз він оправданий для нас з вами — заради стабільності і майбутнього держави Україна!..
Ніхто із простих громадян (окрім антиукраїнців) в період ВС нічого не втратить, а ось безпека країни — лише зміцниться!.. Навіть, у складних міжнародних і внутрішніх обставинах — наша влада повинна навчитися «вміти» діяти в умовах «Воєнного стану!»… Ворог це теж буде знати!..
Дорогі українці, — будьмо державотворцями, уважними, розумними і патріотичними!.. Добра і удач!.. Слава Україні!!! З повагою — полковник

Член Центрального проводу

Спілки офіцерів України.

полковник Микола Зеленський,

Comments are closed.