25-Й З’ЇЗД ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ.

13891799_1771784223097831_3840226602195097609_n24 листопада 2018 року у Києві відбувся ювілейний 25-й з’їзд Всеукраїнської громадської організації СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ.

Делегати з’їзду заслухали та обговорили доповідь Голови ВГО СОУ генерал-лейтенанта Олександра Скіпальського про роботу Спілки офіцерів України у звітний період і дали їй задовільну оцінку, а також подякували генерал-лейтенанту Олександру Скіпальському за його головування у ВГО СОУ.

Делегати з’їзду більшістю голосів Головою ВГО СОУ обрали полковника Олександра САСЬКА, досвідченого правозахисника, який у попередній каденції був 1-м заступником Голови ВГО СОУ; 1-м заступником Голови – керівником Секретаріату ВГО СОУ було обрано полковника Остапа Яшана; заступниками Голови ВГО СОУ було обрано: полковника Віталія Лазоркіна, полковника Юрія Прокопчука, майора Микола Головецького.

Делегати з’їзду прийняли Рішення 25-го з’їзду ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ та відповідні заяви і звернення.

Спілка офіцерів України є першою в Україні громадською організацією українських офіцерів, яка була утворена на 1-му з’їзді українських офіцерів 27 липня 1991 року у Києві для реалізації Концепції створення національних Збройних Сил України у цивілізований правовий спосіб та яка зіграла історичну роль в розпаді Радянської імперії — СРСР. Спілка офіцерів України зіграла значну роль у підготовці національного воєнного законодавства та у створенні Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Служби безпеки України, Прикордонних Військ України.

Всеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і надалі буде брати участь в реалізації української національної ідеї — творенні української демократичної соборної незалежної держави та в зміцненні її обороноздатності!

Слава Україні!

Героям Слава!

Comments are closed.