Всеукраїнське громадське об’єднання СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ вітає весь Український народ з Днем Незалежності України!

39921103_2116521288411452_3853529556589740032_nВсеукраїнське громадське об’єднання СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ вітає весь Український народ з Днем Незалежності України!
Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акту проголошення незалежності України, Верховна Рада України постановила вважати день 24 серпня Днем Незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято створення самостійної української держави — України. Разом з Актом проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року було прийнято Постанову Верховної ради УРСР «Про проголошення незалежності України» та Постанову Верховної Ради України «Про військові формування на Україні».
24 серпня Україна фактично відзначає День Відновлення Незалежності України, втраченої 100 років тому через окупацію Росією України.
Сьогодні, як і 100 років тому Український народ знову боронить свою Батьківщину від підступного російського окупанта! Кращі сини України, серед яких багато членів ВГО СОУ, вже чотири роки не шкодуючи свого життя захищають Свободу і Незалежність України.
Всеукраїнське громадське об’єднання СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ, члени якої брали безпосередню участь в національно-визвольній боротьбі за створення незалежної держави України та її Збройних Сил, схиляє голову перед пам’яттю наших Героїв, полеглих у боях з російськими загарбниками.
Ми бажаємо всім захисникам України, усьому Українському народові твердості духу та незламної віри у нашу Перемогу над ворогом!
Правда на нашому боці, тож, Перемога буде за Україною!
З святом Вас, дорогі Українці, щастя Вам та процвітання у вільній, незалежній соборній державі — Україна!
Слава Україні! Героям Слава!
Голова ВГО СОУ
генерал-лейтенант     Олександр Скіпальський.
 

Comments are closed.