Всеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ вітає весь Український народ з Днем Державного Прапору України!

ghfgjhВсеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ вітає весь Український народ з Днем Державного Прапору України!

Державне свято День Державного Прапора України присвячене одному з її державних символівПрапору України з метою вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України. На загальнодержавному рівні День Державного Прапора України відзначається щорічно 23 серпня і згідно з указом Президента України у цей день о 9 годині здійснюється офіційна церемонія підняття Прапора України в Києві, обласних та районних центрах, інших населених пунктах України, за участю діячів науки та культури, представників міжнародних, громадських, релігійних організацій, політичних партій. Також підняття Прапора України здійснюється під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.

З святом Вас, дорогі Українці, і Перемоги нам на ворогами України під нашим Державним Прапором!

Слава Україні!

Героям Слава!

Голова ВГО СОУ

генерал-лейтенант Олександр Скіпальський.

Comments are closed.