Привітання з нагоди визначної історичної події 1030-річчям Хрещення Київської Русі-України!

58_main.1501229346Всеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ вітає весь Український народ з визначною історичною подією в історії нашої Батьківщини — з 1030-річчям Хрещення Київської Русі-України! Протягом більш ніж тисячі років Українська православна церква завжди була надхненницею віри Українського народу у свої сили і в перемогу у боротьбі з ворогами України.
Так і сьогодні у час війни з російськими окупантами Українська православна церква відстоює незалежність нашої держави і її служителі разом з патріотами України твердо стоять на фронті під кулями і снарядами хижого ворога!
Саме 28 липня у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира в Україні відзначається День Хрещення Київської Русі-України як державне свято, засноване у 2008 році указом президента Віктора Ющенка.
Перше офіційне святкування дати Хрещення Русі на території сучасної України відбулося у Києві 1888 року. Напередодні цього ювілею було закладено Володимирський собор та відкрито пам’ятник Богдану Хмельницькому. Також ця дата відзначилася численними богослужіннями, хресною ходою та святковим народним гулянням.
Цього року 27-28 липня у зв’язку із 1030-річчям з дня Хрещення Русі-України у Києві відбудуться урочистості, зокрема, молебні та хресні ходи прихожан Української православної церкви. Основні заходи пройдуть у Володимирському соборі та у Києво-Печерській лаврі за участю патріарха Філарета.
У цей День я схиляю голову перед нашими захисниками, бажаю їм і усьому Українському народові Божого благословіння, незламності духу та святої віри у нашу ПЕРЕМОГУ! Пам’ятаймо, що ми є нащадками і спадкоємцями Київської Русі-України, її славних бойових традицій! Патріарх Філорет сказав: «У цій війні правда за Україною, а Бог допомагає тим, хто стоїть за за правду, тому Бог на нашому боці і Україна переможе!»

 28 линня  о 9-30 до  1030 річницниці Хрещення Руси України.  Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України  Філарет  проводить молебень у Володимирському Соборі 

11.30 від будівлі Київського міського будинку вчителя розпочнеться хресний хід 

Центральний Провід ВГО СОУ запрошує всіх спілчан взяти участь разом з релігійними Громадами  України, та органами державної влади.  в урочистостях з нагоди 1030 річниці Хрещення Руси

Голова ВГО СОУ, народний депутат ІІ скликання, генерал-лейтенант Олександр Скіпальський.

Comments are closed.