ВШАНУВАННЯ ЛИЦАРІВ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

   „…Ќ__ѓi„ЌЋ‘’i_’Ђ_‘‚ЋЃЋ„€_џ‚Ћђi‚_090   21 листопада представники Львівської обласної організації  Спілки офіцерів України відбули до міста Яворова- краю, де народився Герой України Роман Сеник. Там вони взяли участь у вшануванні Дня Гідності та Свободи. Під час цього вшанування мало відбутись вручення відзнаки Спілки офіцерів України  «Хреста заслуги» родині Героя України Романа Сеника-лицаря Небесної Сотні, нагородженого посмертно.

   Біля монументу «Української Слави» у Яворові зібралися родичі полеглих за Україну патріотів, їхні друзі,  представники влади та громадськості.

  Вшанування Дня Гідності та Свободи в місті Яворові  розпочалося із молитовного віче  біля  пам’ятника Героям Небесної сотні та загиблим в зоні АТО військовослужбовцям. Громада разом зі священиком отцем Василем Єсипом  помолилася за душі новітніх Українських Героїв.  

Опісля цього відбулося покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні та загиблим в зоні АТО військовослужбовцям та громадське віче.Промови були лаконічними. Основний лейтмотив промов – прагнення до збереження  рішучості й змобілізованості Майдану. Народна капела «Аколада»  духовним співом обрамила громадське віче. 

 Молодь засвітила лампадки пам’яті біля символічної «стіни плачу» з портретами краян, полеглих на Майдані та в зоні АТО. А діти запустили в небо сині та жовті кульки.

  Представники Львівської обласної організації Спілки офіцерів України після цього відвідали лікарню, де перебуває на лікуванні мама Романа Сеника –Омеляна Андріївна. Голова ЛОО Спілки офіцерів України полковник Петро Костюк вручив мамі Героя нагороду сина. Поруч з мамою була і сестра Романа Сеника-Леся Федорівна.

  Спілчани Львівщини також взяли участь у заходах, які проходили в День Гідності та Свободи  на Львівщині. Зокрема, у Львові  представники Львівької обласної організації взяли участь у відкритті пам’ятного знаку на місці криївки Головного командира УПА, генерал-хорунжого Романа Шухевича у парку  «Знесіння, покладанні квітів та запаленні лампадок на могилах осіб, що загинули під час Революції Гідності: генерала С. Кульчицького та полковника  А.  Соколенка, борців за волю України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища, заходах біля пам’ятника Тарасові Шевченкові.

 

Львівська обласна організація Спілки офіцерів України

Фоторепортаж Андрія Роя.

Comments are closed.