«Олімпійська книга» — для захисників Вітчизни

0-01-tІз подарунками та літературою до військовослужбовців Тернопільської окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід» в рамках програми «Олімпійська книга» завітали перший заступник відділення Національного олімпійського комітету України у Тернопільській області Віталій Ігнатенко, голова обласного відділення Олімпійської академії України Андрій Огнистий та голова «Спілки офіцерів» в Тернопільській області Олександр Варакута.

Гості провели зустріч з особовим складом та командуванням військової частини. У ході зустрічі військовослужбовцям передали комплект плакатів «Видатні олімпійці України», збірки науково — популярної літератури на олімпійську тематику, футбольні та баскетбольні м’ячі.

Під час відвідування спортивного залу військових було обговорено шляхи співпраці між обласним відділенням Національного олімпійського комітету України та представниками Тернопільської окремої артилерійської бригади. Командир бригади полковник Сергій Баранов подякував за подарунки та висловив надію, що дані книги стануть гарним доповненням бібліотеки військової частини, ознайомлять військовослужбовців з олімпійськими цінностями та історією олімпійського руху в Україні.

 

джерело:http://noc-ukr.org/news/15686/

Comments are closed.