Вітання першого Голови Всеукраїнської ГО Спілка офіцерів України генерал-лейтенанта Мартиросяна Вілена Арутюновича.

photo22 вересня 1940 року в м. Кіровабад (Гянджа), Азербайджанської РСРнародився народний депутат СРСР, активний діяч і один з керівників Народного Руху України, перший Голова Спілки офіцерів України, Голова Політичної партії «Вітчизна»генерал-лейтенант Мартиросян Вілен Арутюнович. 

У 19891991 роках - заступник голови громадсько-політичної організації «Народний Рух України» – голова ради національностей НРУ.

У 1991 р. був одним з організаторів військово-патріотичної організації «Спілка офіцерів України», став її першим головою, створив у всіх областях України обласні організації СОУ.

Спілка офіцерів України стала надійним щитом при захисті державного суверенітету України від ГКЧП. Діяльність СОУ на чолі з В. А. Мартиросяном поклала початок формуванню Збройних Сил України. Його полк першим вийшов з підпорядкування МО СРСР і ввійшов у підпорядкування Верховної Ради України, піднявши на своїй території національний прапор. Полк першим склав присягу на вірність народу України.

Спілка офіцерів України в жовтні 1991 р. запобігла спробі державного перевороту, інспірованого МО СРСР напередодні референдуму про незалежність України. Були зірвані плани виводу військ, дислокованих в Україні, на територію Білорусі й введення військ з Росії й Білорусі на територію України.

У 19911992 роках - Вілен Мартиросян через Спілку офіцерів України організував прийняття присяги військовослужбовцями й військовозобов’язаними на вірність народу України, чим був покладений початок будівництва Збройних Сил як гаранта незалежності України. Спілка офіцерів України під керівництвом В. А. Мартиросяна приклала багато зусиль по кадровому укомплектуванню знову створеного Міністерства оборони.

Провід Спілки офіцерів України щиро вітає свого першого Голову організації та бажає Вілену Арутюновичу міцного здоров’я, нових життєвих та громадсько-політичних звершень і перемог!

Comments are closed.