ПРИВІТАННЯ ВГО СОУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПОЧЕСНОГО ЧЛЕНА СОУ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ВОЛОДИМИРА САВОВИЧА МУЛЯВИ!

завантаження (2)ШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ САВОВИЧУ!

ВГО «Спілка офіцерів України» з найкращими побажаннями

ВІТАЄ ВАС ІЗ  ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Ваше життя, покладене на вівтар звільнення  і розвитку України, створення її Збройних Сил, концептуальних засад соціально-психологічного забезпечення життєдіяльності військ, національно-патріотичного виховання воїнів, реалізації прав і свобод військовослужбовців, є взірцем відданого служіння Батьківщині,   втілення  заповіту Великого Кобзаря –

“БОРІТЕСЯ — ПОБОРЕТЕ!..”

Ваші філософські, суспільно-політичні та соціально-психологічні погляди і нині служать нам дороговказом, спонукають до дій на благо Україні, виступають мірилом наших  здобутків і втрат.

Ви, борець і переможець, і нині служите для нас прикладом полум’яної любові до Батьківщини, безкомпромісної боротьби за її незалежність, незламності духу і непохитності переконань. Україна має пишатися і пишається такими синами, як Ви.               І ми переконані, що допоки Ви з нами – віра в успішне майбутнє держави не згасне, Україна подолає кризові явища і надалі крокуватиме своїм  Богом даним історичним шляхом!

Відзначаючи чергову річницю Вашого життя, ми бажаємо міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, нових бажань і сподівань, досягнення виплеканих мрій, палкої любові близьких                      і глибокої поваги однодумців!

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

 З ГЛИБОКОЮ ПОВАГОЮ,

ГОЛОВА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ

                                   ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

                                    «СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ»

                                   ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ                                     ОЛЕКСАНДР СКІПАЛЬСЬКИЙ

Comments are closed.