Спілка офіцерів України вітає «Луцьк» з черговим ювілеєм в його бойовій історії!

12 лютого 1994р. (субота) — у Севастополі відбулися урочистості – освячено корабель та піднято прапор Військово–Морських сил України на корветі – малому протичовновому кораблі «Луцьк», який став п’ятим кораблем ВМС України.
Спілка офіцерів України вітає весь екіпаж ювілейного корабля та командування ВМСУ з черговим ювілеєм в його бойовій історії!
Всім морякам бажаємо міцного здоров’я, безмежного щастя, перемог завжди, у всьому і над усіма та сім футів під кілем!

З повагою,

Голова ВГО «Спілка офіцерів України»,
народний депутат України ІІ скликання
капітан 1 рангу Є.Лупаков

U205_Lutsk

Довідка.
Корвет «Луцьк» (заводський № С-012) — один з перших кораблів ВМС України і до останнього часу був одним з найбільш використовуваних кораблів флоту. Спуск його на воду відбувся 22 травня 1993 року. Після чого, з 14 по 16 листопада корвет, у супроводі заводських буксирів був переведений по Дніпру в порт Миколаїв, звідки 21 листопада, після остаточної перевірки механізмів і готовності екіпажу до виходу в море, здійснив самостійний перехід в головну базу флоту — порт Севастополь. 30 грудня відбулося підписання акту про прийняття корабля до складу Військово-Морських Сил України. Прапор ВМС піднятий 12 лютого 1994 року. З цього дня корвет «Луцьк» влився у навчально-бойову діяльність флоту.
uk.wikipedia.org

Comments are closed.