Мафія у законі скористалася «драконівськими законами» і посадила лідера Запорізького майдану, – голова СОУ

886282_445506685530088_2044014093_oСьогодні відбувається полювання на членів «Спілки офіцерів України», оскільки ці люди по всіх областях в перших лавах протестувальників. Яскравий приклад – засуджений учора Анатолій Шевченко, якого посадили під домашній арешт буцімто за штурм Запорізької облдержадміністрації.

Про це «Погляду» розповів голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Спілка офіцерів України», народний депутат України 2-го скликання, капітан 1-го рангу Євген Лупаков.

«Анатолій не сидів дома під час народного повстання, був неодноразово у Києві на Євромайдані. Він колишній міліціонер, один із чесних, який за свою чесніть був звільнений з лав міліції, бо боровся за справедливість. У попередні роки боровся відверто з мафією і представниками міліції, які кришували наркоманію у Запорізькій області. Декілька високопосадовців МВС Запорізької області було посаджено. Ті, що залишились, яких він не виявив, зараз скористалися моментом і «драконівськими законами», аби йому «віддячити», — трактує голова Спілки офіцерів України.

При цьому Євген Лупаков зазначив, що Анатолія абсолютно безпідставно викликали в якості свідка і тут же арештували за штурмування Запорізької облдержадміністрації. «Анатолій брав участь у пікетуванні Запорізької ОДА, і на відео видно, як він намагається утримати людей від штурму і від застосування неправомірних дій. На відео чітко зафіксовано, як він утримує людей, але у слідства та прокуратури було зовсім інше завдання – ліквідувати активного діяча, члена спілки, члена партії УДАР і обезголовити запорізьку громаду», — розповідає співрозмовник.

За словами Євгена Лупакова, його судить постійно одна і та ж суддя. І якщо спершу Анатолію було заборонено виїжджати за межі області, то тепер йому присудили домашній арешт без права виходу за межі будинку. «Анатолій з 1957 року живе сам, він навіть не має права вийти і хліба собі купити і змушений сидіти 2 місяці дома», – зазначає Євген Лупаков.

Тим не менше, зазначає голова СОУ, військові не мають права здаватися. «По всіх областях Спілка офіцерів є у перших лавах протестувальників, і тому наші люди потрапляють під переслідування. Один з наших активістів, попередній голова Житомирської організації СОУ, полковник Анатолій Шміло, не витримавши цього тиску на Житомирщині, у цю ніч помер, помер також два дні тому активіст у Севастополі. Не витримують тиску. Так на нас полюють, палять нам машини», — розповів Євген Лупаков.

pohlyad.com

Comments are closed.