Виражаємо скорботу і співчуття рідним і близьким Анатолія Григоровича Шміло.

shmilo5.02.2014 року на 71-му році пішов з життя почесний голова Житомирської обласної організації Спілки офіцерів України, полковник у відставці ШМІЛО Анатолій Григорович.
З 1993 по 2010 рік він керував даною організацією і за станом здоров’я змушений був залишити її керівництво.
Анатолій Григорович пройшов напружений життєвий шлях. Військову службу розпочав у 1962 році курсантом Орджонікідзивського військового вчилища внутрішніх військ МВС СРСР.
Сповнений патріотичних почуттів на початку 1990 року з декількома однодумцями почав працювати над концепціями майбутніх Збройних Сил України, що на той час було небезпечно.
На основі його концепції був прийнятий Закон “Про Національну гвардію України”.
У квітні 1992 року був призначений командиром військової частини 1411 НГУ, яка дислокувалась в м. Житомирі. Отримавши під формування частини занедбаний піонерський табір Міністерства оборони СРСР – України, разом зі своїми підлеглими приклав багато зусиль, щоб частина відповідала Статутам Збройних Сил України.
В 1994 році частина стала кращою в НГУ. За її високу бойову готовність в 1995 році Президент України Л.Кучма нагородив його орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.
Знервована обстановка при формуванні частини, велика відповідальність за стан бойової готовності, матеріально-технічного забезпечення військової частини дали про себе знати. В 1998 році йому була проведена операція, в результаті чого він став інвалідом ІІ групи і був звільнений у відставку. Службі у Збройних силах СРСР і України Анатолій ШМІЛО віддав 34 роки.
Анатолій Григорович займав активну життєву позицію, проводив роботу по вихованню молодого покоління, боротьбі з корупцією в Збройних Силах України, соціальному захисту військовослужбовців та членів їх сімей.
Виражаємо скорботу і співчуття рідним і близьким Анатолія Григоровича Шміло.

Провід Всеукраїнського громадського об’єднання “Спілка офіцерів України”.

Comments are closed.