Заява Львівської обласної Спілки офіцерів України щодо занепокоєння можливою реорганізацією Львівської академії сухопутних військ.

maxresdefault-17ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ  

UNION OF UKRAINIAN OFFICERS LVIV REGIONAL DEPARTMENT

 

 79008, Україна, м. Львів, вул. Театральна,22, к.19

 79008, Ukraine, Lviv, Teatralna Str. 22/19

 63/П від  16 червня 2017р.

                                                                         Президентові України-Верховному

                                                                         Головнокомандувачу ЗСУ  П. Порошенку,

                                                                         Прем’єр-міністрові України В. Гройсману,

                                                                          Секретарю РНБОУ  В. Турчинову

          Львівська обласна організація Спілки офіцерів України занепокоєна можливим  переведенням частини фахової підготовки курсантів з Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного зі Львова до інших міст, до інших військових навчальних закладів. Бо насправді йдеться про брутальне руйнування цієї навчальної установи.

         Національна академія у Львові успішно розвивається за прикладом найкращих видових навчальних установ країн-членів НАТО на основі давніх українських мілітарних традицій. Високий рівень підготовки курсантів досягається завдяки якісній навчально-матеріальній базі, концентрації наукового та військового потенціалу, а ще наявності найбільшого в Східній Європі полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що уможливлює проведення ефективних бойових навчань.

       За час російської агресії проти України 300 випускників Академії відзначені високими державними нагородами за мужність та героїзм, виявлені в зоні АТО. Восьмеро стали Героями України, троє з них – посмертно. 63 загинули, захищаючи державу.

     Тож на наш погляд, переведення навіть частини підготовки офіцерського корпусу зі Львова до інших міст, тим паче в умовах війни, є неприпустимим. Така реформа у військовій освіті негативно позначиться на бойовій спроможності ЗСУ.

     З повагою,

Голова Львівської обласної організації

Спілки офіцерів України

полковник        П. Костюк

 

Comments are closed.