Генерал-майор у відставці Михайленко пропонує «убрати» Євгена Лупакова?!

gallery-news-2013-12-297668444

Ю.Михайленко

Еспресо.TV посилаючись на джерела в оборонному відомстві повідомляє, що «голова Громадської ради при Міноборони генерал-майор у відставці Михайленко у кулуарах відкрито говорить, що негайно треба убрати голову Спілки офіцерів Євгена Лупакова».
Що саме мав на увазі Михайленко під словом «убрати» сайт не повідомляє.
У 2007 році інший сайт 2000.net.ua повідомляв цікаву інформацію про те, що «первым человеком на Крещатике оказался генерал-полковник, генерал-атаман Украинского казачества Юрий Михайленко» тому що проживає у першому жилому будинку квартирі №1 на Хрещатику(будинок за №4 сіра будівля на розі вул.Трьохсвятительській. У ньому знаходиться УНІАН, а вікна фасаду дивляться на Європейську площу).

Нагадаємо, що Голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Спілка офіцерів України»  капітан першого рангу Євген Лупаков зараз є військовим пенсіонером і посад у Міністерстві оборони України не займає. Він різко критикує дії влади щодо незаконного використання військових формувань проти мирних протестувальників ЄвроМайдану. Особисте авто Євгена Лупакова було спалено в ніч з 29 на 30 січня.Також були намагання невідомих осіб захопити офіс Спілки офіцерів у Центральному будинку офіцерів ЗСУ.

Портал українських офіцерів

Comments are closed.