Казакі з Волгограду збираються захищати Севастополь від «неофашистов-бандеровцев», можливо у формі військовослужбовців «Беркуту» і «Грифону» МВС України

1 лютого 2014 року сайт «Подразделение Терского Казачьего Общества Севастополь» повидомив, що «представники волгоградського козацтва готуються відправитися в Севастополь для охорони адміністративних установ міста та захисту місцевого населення від «неофашистів-бандерівців».
Відповідне рішення було прийнято створеним у Волгограді Сталінградсько-севастопольським штабом з мобілізації добровольців, який очолив отаман Донського козачого війська союзу козаків Росії Анатолій Афромеєв. Вже протягом найближчих двох тижнів на Україну з Волгограда повинна виїхати група добровольців в кількості двохсот чоловік…»
Також 1 лютого 2014 року У севастопольській газеті «Кур’єр» були розміщені рекламні оголошення про набір до спецпідрозділу «Беркут» і «Грифон».
Про це повідомляє Цензор НЕТ з посиланням на повідомлення Евромайдана в соціальній мережі Фейсбук.
«Читачі надіслали фото севастопольської газети» Кур’єр » з оголошенням про набір в «Беркут» і «Грифон». Схоже влади не вистачає нинішніх сил» , — зазначено в повідомленні.

Джерела:
http://tkv-sevastopol.ru/kazaki-volgograda-edut-na-oboronu-sevastopolya/
http://censor.net.ua/n269090 Джерело: http://censor.net.ua/n269090

Comments are closed.