Ми розцінюємо дії «невідомих», як помсту владного режиму патріотичній організації СОУ, яка стояла і буде стояти на боці українського народу. ЗАЯВА СОУ ГЕНЕРАЛЬНОМУ ПРОКУРОРУ.

ГЕНЕРАЛЬНОМУ ПРОКУРОРУ УКРАЇНИ
ПШОНЦІ В.П.

З а я в а

27 січня 2014 року голова Всеукраїнської громадської організації «Спілка офіцерів України» капітан 1 рангу Лупаков Євген Олександрович виступив у прямому ефірі 5 телеканалу.
В своєму інтерв’ю Є. Лупаков висловив принципову позицію позачергового з’їзду Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України щодо підтримки мирних учасників Євромайдану у відстоюванні своїх конституційних прав проти протиправних дій правоохоронних органів по відношенню до мирних учасників Євромайдану.
28 січня 2014 р., спочатку в телефонному режимі, звучали погрози на адресу голови ВГО СОУ, а потім двоє невідомих осіб зайшли до Секретаріату ВГО Спілки офіцерів України і почали погрожувати працівникам фізичною розправою. Вимагали документи, які посвідчують присутніх людей в Секретаріаті, знімали документи на телефон і наказали протягом 20 хвилин звільнити приміщення.
Працівники секретаріату СОУ зателефонували в міліцію. Через певний час приїхали працівники Печерського РУ МВС у м. Києві, але «невідомі» за цей час зникли. Як з’ясувалась пізніше, так звані «невідомі», знаходились в кімнаті № 310 будинку офіцерів Збройних Сил України. Але на вимогу п-ка В.Білоуса невідомі відмовились назвати свої прізвища та показати посвідчення особи.
В присутності працівників Секретаріату СОУ, члена СОУ, п-ка О.Волосяна один з «невідомих» сказав, що спілкуватись буде після того, як відмінить команду, щодо прибуття сюди 50-ти чоловік з метою різанини присутніх тут людей. Після цього він зателефонував і відмінив свій наказ і почав спілкуватись с полковником О. Волосяном. При цьому просив не затримувати його а відпустити.
Працівники Секретаріату ВГО СОУ повторно визвали міліцію. Приїхав наряд міліції на чолі з майором Рубцем О.А., якому були надані фотографії людей, котрі погрожували розправою працівникам Секретаріату ВГО СОУ.
30 січня (вночі) невідомі особи спалили власний автомобіль голови ВГО СОУ Євгена Лупакова.
Провід ВГО СОУ вважає, що це є продовженням протиправної діяльності «невідомих» осіб у відповідь на принципову громадянську позицію Спілки офіцерів України щодо захисту конституційних прав громадян України.
Члени ВГО СОУ, як і всі військовослужбовці та службовці силових структур, присягали українському народові.
ВГО СОУ в 1991р. створювала ЗСУ для захисту України, а не для захисту посадових осіб, їх привілеїв та їх протиправних дій.
Ми розцінюємо дії «невідомих», як помсту владного режиму патріотичній організації СОУ, яка стояла і буде стояти на боці українського народу.
Провід СОУ засуджує злочинні дії пособників владного режиму і вимагає від Генерального прокурора України взяти під особистий контроль розслідування даної кримінальної справи, адже напад здійснений на керівника всеукраїнської громадської організації.

Спілка офіцерів буде тримати під контролем хід розслідування зазначеного злочину.

Додаток на 2 арк.

1-й заступник Голови СОУ полковник — В. Білоус -
Заступник Голови СОУ генерал-лейтенант — Г. Омельченко -
Заступник Голови СОУ генерал-лейтенант — О. Скіпальський -
Заст. Голови СОУ – Голова Київської організації СОУ
полковник — Л. Гнатюк -
Голова Секретаріату- заступник Голови СОУ
полковник — С. Литвин -

члени Проводу
полковник — Ю. Прокопчук -
полковник — О. Яшан -
майор — С. Нередько -
капітан — Б. Мельник -

Підписи членів проводу засвідчую:
ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК
ГОЛОВИ ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ II СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В.БІЛОУС

Comments are closed.