Презентація книги українського патріота, письменника Сергія Мельничука ”Моя боротьба за мову”.

++5) 25.03.17За ініціативою голови Спілки офіцерів України, засновника української військової контррозвідки – генерал-лейтенанта Скіпальського О.О. 25 березня 2017 року у Спілці офіцерів України відбулася презентація 2-го доповненого видання ї книги Сергія Мельничука «Моя боротьба за мову».

У презентації узяв участь в якості експерта з Міжнародного публічного права – професор Василенко В.А. (екс-суддя Міжнародного Кримінального Трибуналу з колишньої Югославії, Надзвичайний і Повноважний Посол України).

Сергій Мельничук пояснив зміст своєї книги: «Збірка документів правозахисної діяльності автора книги документально висвітлює процес поширення нацистської ідеології «Русского мира» в Україні,  зокрема у Луганську, як плацдарм для воєнної інтервенції кремлівсько-терористичних військ в Україну під приводом захисту російськомовного населення.

Автор сподівається, що дана збірка документів, незабаром стане матеріалом для професійного дослідження працівниками СБУ.».

Професор Василенко В.А. наочно роз’яснив прямий зв’язок між подіями відображеними у книзі та реальною загрозою державному суверенітетові України.

Генерал-лейтенант Скіпальський О.О. висловив своє задоволення презентацією книги та фаховим аналізом професора Василенка актуальності викладених у книзі проблем належного функціонування в Україні стратегічної зброї – української мови як державної.

Деякі голови обласних організацій Спілки офіцерів України запросили Сергія Мельничука провести подібні презентації у себе в обласних центрах, на що він щиро погодився.

Comments are closed.