З Днем народження, шановний пане Голово!

85_main-300x22612  березня святкує свій черговий День народження Голова Всеукраїнської громадської організації Спілка Оіцерів України народний депутат України ІІ скликання генерал-лейенант Скіпальський Олександр Олександрович.

Найкащі побажання новонародженому! 

Шановний Олександре Олександровичу!

Настання чергового нового року у житті спонукає до чергового осмислення прожитого, аналізу здобутків і не здійсненого, прискіпливого погляду у майбутнє…

Ваш день вчорашній – це роки відданого служіння Батьківщині, сумлінного виконання щоденних завдань, подолання викликів і досягнення нових висот. Для членів Спілки офіцерів України Ви і нині є взірцем виконання громадянського обов’язку, державної мудрості і виваженості, тактовності і врівноваженості.

Ваш день завтрашній – це подальша реалізація закладеного у Вас потенціалу українського народу, передача досвіду новим борцям за незалежність України, національно-патріотичне виховання молоді і соціальний захист ветеранів.

У цей ясний і сонячний весняний день, день Вашого народження,  члени Спілки офіцерів України  бажають Вам оптимізму, нових бажань, сподівань і планів, їх стовідсоткового здійснення, любові близьких і поваги колег та багато здоров’я,  щоби прийняти всю благодать Божу.

З Днем народження, шановний пане Голово!

З глибокою повагою, всі ми, спілчани!

Comments are closed.