Вітання Всеукраїнської громадської організації «СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ»

imagesВітання

Всеукраїнської громадської організації

«СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ»

Сьогодні, 8 березня, весь світ традиційно вшановує кращу половину людства – жінок.  Україна завжди — і в часи миру, і в часи скрути — жила і перемагала, переживала втрати і відновлювалася завдячуючи героїчним українським жінкам – берегиням родинних і національних традицій, державним і громадським діячам, воїнам, вчителям, лікарям… Жінка — мати, жінка – дружина, берегиня і захисниця, порадниця і заступниця – це найбільше українське багатство, символ країни, її сьогодення і майбутнє.

Особливого наповнення почуття глибокої пошани набуло в останні роки, коли наші українські жінки поряд із чоловіками постали на захист незалежності і територіальної цілісності Батьківщини, на спротив російському окупантові.

images (1)В цих складних умовах жінки нарівні з чоловіками взялися до зброї, зупинили агресора, жінки-волонтери дали бійцям все необхідне щоби зупинити жорстокого і зухвалого ворога!

Важко переоцінити внесок української  жінки у суспільне життя, соціально-економічні процеси,  виховання  дітей та онуків!

Ми схиляємося перед вашим щоденним громадянським і життєвим подвигом, красою і мудрістю, готовністю до самопожертви і прагненням до щастя!

 Всеукраїнська громадська організація «СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ» щиро вітає українське жіноцтво з Міжнародним жіночим Днем, зичить миру, щастя, успіхів, радості, родинного тепла і благополуччя, міцного і надійного  чоловічого плеча поряд, любові рідних і поваги близьких.

 Слава Жінкам України!

Слава Україні! Героям Слава!

Comments are closed.