«Всьому українському народу міцного здоров’я, наснаги і впевненості в нашій спільній перемозі над бандитами при владі!»- Євген Лупаков.

26 січня 1992р. — особовий склад 17-ї бригади кораблів охорони водного району (командир — капітан 2 рангу Ю.В.Шалит) Кримської військово-морської бази ЧФ прийняв присягу на вірність українському народу. Це був перший акт прийому присяги в складі цілого військового з’єднання, більшість офіцерів та мічманів якого вже на той час були членами Спілки офіцерів України. Спілка офіцерів України вітає наших бойових побратимів з черговою річницею цієї знаменної в їх житті події та бажає щастя, міцного здоров’я та сім футів під кілем.

26 січня 1993р.(вівторок) — Міністерство юстиції України зареєструвало політичну партію Конґрес Українських Націоналістів-Спілка офіцерів України вітає свого побратима — Конґресу Українських Націоналістів і всіх членів нашої браньої політичної партії з черговою річницею їх офіційного визнання, бажає всім щастя, міцного здоров’я та перемоги завжди, у всьому та над усіма.

26-27 січня 1990р.(п’ятниця-субота) — Київ. Установчий з’їзд, на якому створено Спілку народних майстрів України. Член Спілки офіцерів України підполковник Микола Оцун-один з її засновників. Спілка офіцерів України вітає наших народних майстрів з їх офіційним визнанням, бажає перш за все міцного здоров’я, нових творчих здобутків на славу Неньки України.

Ці знаменні для наших побратимів події проходять в 2014р., на жаль, під час антибандитської війни українського народу, а тому Спілка офіцерів України, яка з перших днів протистояння зганьбившої себе перед волелюбним українським народом нинішньою владою, була разом з протестувальниками на Євромайдані, закликає військовослужбовців та службовців силових структур України не порушувати ст.60 Конституції України, даної ними присяги на вірність українському народу, а не владі, яка завжди тимчасова, і бажає всьому українському народу міцного здоров’я, наснаги і впевненості в нашій спільній перемозі над бандитами при владі!

26 січня 1997р. — в Ічкерії(колишня Чечня, 21 січня 1997р. – у Чечні оголошено про плани проведення президентських виборів і назву країни змінено на Республіку Ічкерія), при формальному визнанні Росією, а фактично при повній і не лише енергетичній нею блокаді, відбулись президентські вибори – набравши 65% голосів, перемогу здобув Аслан Масхадов(Masxadan Ali kant Aslan). У складі української делегації спостерігачів на цих виборах був і Голова Спілки офіцерів України капітан 1 рангу Євген Лупаков. Члени української делегації привітали Аслана Масхадова з перемогою другими, після делегації Казахстану. Зустріч тривала більше години при повному взаєморозумінні… На жаль, уже у вересні 1999 року почалася чергова агресія російських окупаційних військ проти Незалежної держави Ічкерія…

Спілка офіцерів України вітає гордий, волелюбний братній чеченський народ з черговою річницею всенародного обрання Президента Ічкерії — цієї важливої в їх житті подією та бажає якомога швидшого звільнення від російської окупації…

DSC_1395

 

 

 

 

ГОЛОВА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
«СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ»,
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ II СКЛ.,
КАПІТАН І РАНГУ ЄВГЕН ЛУПАКОВ

Comments are closed.