Заступник голови СОУ полковник В. Білоус про відведення військ: найбільша битва буде за Дебальцеве

Мінські угоди давно зайшли в глухий кут і ця ситуація найбільше влаштовує РФ, тому що напруженням на Донбасі вони відволікають увагу від окупації Криму.

Про це в коментарі «Слову і Ділу» розповів Заступник голови  Спілки офіцерів України, полковник запасу,  В’ячеслав Білоус, аналізуючи заяву ОБСЄ щодо того, що розведення сил у районі Дебальцевого відбудеться лише за згодою сторін.

«Донбас – це наслідок окупації Криму. Якщо Україна не наполягатиме на переговорах щодо окупації Криму, все інше не матиме сенсу», – зазначив військовий.

Зараз у стратегічному плані, за його словами, створюється напруження навколо України – Придністров’я, Донецьк, Луганськ, Крим – для того, щоб вона стала «сірою зоною» під протекторатом Росії.

«Україні варто було б пам’ятати всі дії РФ у минулому, які підтверджують той факт, що якраз відведення військ – це крок до наступу та захоплення інших територій. Це привід для РФ захопити нові стратегічні об’єкти на території України», – переконаний Білоус.

У кожному разі, як зазначив В’ячеслав Олесандрович, навіть враховуючи подальші дії для відведення військ, РФ ніколи не віддасть Дебальцеве.

«Згідно з Мінськими угодами, Дебальцеве має бути за українською стороною. РФ буде категорично проти цього. Це стратегічний залізничний вузол для транспортування, перекидання військ, військової техніки на територію України. Москва цього просто не допустить. Найбільша битва буде саме за цей район», – проаналізував ситуацію  заступник голови СОУ полковник В.Білоус.

 

джерело за посиланням https://www.slovoidilo.ua/2016/11/10/pogljad/polityka/ekspert-pro-vidvedennya-vijsk-najbilsha-bytva-bude-za-debalceve

Comments are closed.