Козацький дух об’єднує молодь

IMG_5307Виховання юних патріотів України на засадах козацько-лицарської духовності та здорового способу життя сьогодні особливо актуальне. Саме з такою метою та ініціативи Івано-Франківської обласної організації Спілки офіцерів України(далі ОО СОУ) проводився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).
Для участі у грі прибуло 18 команд-переможців І (районного) етапу, щоб продемонструвати свої уміння, навички, морально-бойові якості.
Розпочався захід з урочистого підняття прапора і виконання Гімну України та хвилиною мовчання на вшанування героїв Небесної Сотні й загиблих у зоні АТО.
До присутніх з вітальним словом звернулися заступник начальника штабу гри «Джура» І. Лазор, голова ОО Соу; головний консультант конкурсу М. Боднар, голова Ради старійшин Івано-Франківського обласного козацького товариства УК “Галицька Січ” та головний суддя Я. Довган, заступник голови ОО СОУ. Вони побажали учасникам мужності, сили й витривалості, відзначили важливість гри у вихованні дітей та молоді в дусі патріотизму, відданості Батьківщині й українському народу. Основним завданням цілісної програми гри «Джура» є теоретична, практична, фізична і психологічна підготовка учнівської молоді до майбутньої військової діяльності яка пов’язана із «Захистом Вітчизни» та виконання нею конституційного обов’язку.
З метою приближення ситуації до бойової обстановки, учасники змагань розміщувалися у польових умовах, маючи необхідне спорядження для організації ночівлі, приготування їжі та охорони табору.
Далі відбувались цікаві конкурси та вікторини, на яких школярі продемонстрували сміливість, витримку, спритність, кмітливість та вміння працювати в команді.
Варто зазначити, що для успішного виступу у змаганнях молодь повинна володіти не тільки навичками стройової, військової, медичної підготовки, спортивно-туристського орієнтування, але й неабиякими інтелектуальними і творчими здібностями.
За підсумками гри переможцями стали команди: Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей з сільської місцевості (І місце); Підпечерівської школи Тисменицького району (ІІ місце); Сваричівської школи Рожнятівського району (ІІІ місце).
Обласний етап гри «Джура» був присвячений світлій пам’яті Героїв Небесної сотні та воїнам що загинули за незалежність та територіальну цілісність нашої держави в зоні АТО на сході України

IMG_5307

Івано-Франківська обласна організація СОУ.

Comments are closed.